SkaistumkopšanaAsimetrisks matu griezums nācis atpakaļ modē

Asimetrisks matu griezums nācis atpakaļ modē

Asimetrisks matu griezums bija populārs 2000. gadu sākumā, taču šogad tas ir nācis atpakaļ modē!

Asimetriskais matu griezums ir moderns un daudzveidīgs frizūras stils, kas piedāvā assimetrijas efektu. Šis griezums nozīmē, ka mati tiek griezti tā, lai viena puse būtu garāka vai stilizēta atšķirīgi no otras puses. Šāda veida matu griezums var būt arī vulgārs, piemēram, ar vienu pusi izskūtu. Galvenokārt, šis griezums bija populārs 2000. gadu sākumā, taču par cik vecie trendi nāk atpakaļ modē, šis matu griezums kļūs par tendenci.

Kā asimetriskie griezumi ietekmē sejas formu?

Asimetrisks matu griezumsar izskūtu sānu.

Asimetrisks matu griezums ir piemērots cilvēkam, kam ir apaļa sejas forma vai lielas acis, jo šādi griezumi vizuāli sašaurina seju. Turklāt, ja cilvēkam ir brilles, asimetriskais griezums var novērst uzmanību no tām. Šis griezums ir veids, kā pievienot ”odziņu” vienkāršam griezumam, padarot to par interesantu un stilīgu izvēli.

Izvēloties asimetrisko griezumu, ir svarīgi ņemt vērā arī matu tekstūru. Asimetriskais ”Karē” griezums ir universāls variants, kas piemērots jebkuram matu tipam un sejas formai.

Kādi ir populārākie asimetriskie griezumi?

Asimetriskie matu griezumi piedāvā plašu stilu un veidu klāstu. Apskatīsim dažus populārākos asimetriskos frizūras veidus.

Blīvs asimetriskais griezums

Naomi Watts ar asimetrisku ''Karē'' griezumu.

Blīvs asimetriskais griezums ir viens no visizteiktākajiem un stilīgākajiem variantiem. Šis stils parasti atdala īsākas un garākas matu daļas. Slavenības kā Naomi Watts ir izvēlējušās šo griezumu, lai akcentētu sejas iezīmes.

Asimetriskais griezums ar čolku

Rihannas 2000. gadu frizūra ar asimetrisku čolku.

Rihanna ir pazīstama ar savu stila izjūtu un asimetriskiem griezumiem, un viens no viņas izvēlētajiem stiliem ietver sānu čolku, kas palīdz akcentēt sejas iezīmes un piešķirt matiem papildus tekstūru. Šai frizūrai parasti izskatās labāk dabiski taisni mati.

Asimetriskais griezums ar čirkainiem matiem

Aktrise Zendaya ar viļņainu asimetrisku matu griezumu

Čirkainu, jeb vilņainu matu īpašnieces var sastapties ar izaicināju tos veidot, taču asimetrisks matu griezums var izcelt matu dabisko formu. Piemēram, aktrise Zendaya ir eksperimentējusi ar asimetriskiem ”Karē” griezumiem, kas izceļ viņas klasisko, bet moderno izskatu.

Kāpēc asimetriskie griezumi ir atgriezušies modē?

Asimetriskie matu griezumi ir kļuvuši populāri pateicoties to spējai radīt individuālu un atšķirīgu izskatu. Par cik Z paaudzes jaunākā tendece ir atšķirties no pārējiem.

Šie griezumi ne tikai palīdz izcelt sejas iezīmes, bet arī piedāvā iespēju eksperimentēt ar dažādām stilizēšanas tehnikām. Tā kā skaistumkopšanā vienmēr tiek meklētas jaunas un inovatīvas idejas, asimetriskais griezums ir ideāls veids, kā izcelties un izmēģināt kaut ko jaunu.

Asimetrisks matu griezums

Sieviete ar asimetrisku matu griezumu, kur viena puse ir garāka par otru.

Asimetriskais matu griezums ir stilīgs un daudzpusīgs veids, kā piešķirt savam izskatam orģinālu pieskārienu. Šis griezums ir piemērots dažādiem matu tipiem un sejas formām, un tā popularitāte aug ar katru dienu. Vai esi gatavs izmēģināt kaut ko jaunu un unikālu? Asimetriskais matu griezums varētu būt tieši tas, ko tu meklē!

Bildes ņemtas no: glamour, deviantart, lofficielusa, hairfinder, realsimple, byrdie.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences