ModeArmani/Silos modes muzejs Milānā

Armani/Silos modes muzejs Milānā

Milāna, pasaules modes galvaspilsēta, ir arī mājvieta Džordžo Armani / SILOS, kas ir šī slavenā zīmola izsmalcinātības un elegances kvintesence. Šajā gaismas pārpludinātajā, harmoniskajā telpā var aizrauties ar sieviešu un vīriešu apģērbu un aksesuāru kolekcijām, atklājot arī haute couture rotaslietas un Armani Privé smaržas. Armani Silos Milānā piedāvā ekskluzīvus pakalpojumus – uz pasūtījumu veidotus un individuāli pielāgotus apģērbus, radot unikālus, mūžīgus priekšmetus.

Džordžo Armani

Džordžo Armani (dzimis 1934. gada 11. jūlijā) ir itāļu modes dizainers, kurš pirmo atzinību guva, strādājot Cerruti un vēlāk – pie vairākiem citiem zīmoliem, tostarp Allegri, Bagutta un Hilton. Viņš savu uzņēmumu Armani dibināja 1975.gadā un kopš tā laika tas ir paplašinājies. Papildus modes industrijai, Armani ir izplatījis savu ietekmi arī citās jomās, iekļaujot mūziku, sportu un luksusa viesnīcas, piemēram, Armani Hotel, kas atrodas Burj Khalifa – pasaules augstākajā ēkā. Līdz 2001.gadam Armani tika atzīts par visveiksmīgāko itāļu izcelsmes dizaineri un viņam arī ir bijusi nozīmīga loma sarkanā paklāja modes radīšanā.

Pastāvīgā Kolekcija Milānā

Pastāvīgajā kolekcijā ir izstādīta vairāk nekā četrdesmit gadu garumā. Radītie unikālie Džordžo Armani modes veidojumi, kas grupēti ap trīs tēmām: Androgīnisms, Etniskums un Zvaigznes. Modes veidojumos arī ietilpst daudz un dažādi aksesuāri. Šīs tēmas ir galvenās Armani izstrādājumos un turpina ietekmēt viņa kolekcijas.

ANDROGYNOUS

Armani definē modi kā vienkāršu, tīru un ar precīzi griezumiem. Viņa pieeja žaketes interpretācijai – neatņemamai ikdienas apģērba daļai – atspoguļo oriģinālus androgīnisma idejas, vienlaikus saglabājot smalku, diskrētu sievišķību un eleganci. Armani ir pazīstams ar neitrālām krāsām un tradicionālo vīriešu audumu interpretāciju, radot apģērbus, kas apvieno stingru vīrišķo izstrādi un mīkstu sievišķīgu drapējumu.

ETHNICITIES

Armani darbos spēcīgi jūtama ne-Rietumu kultūru ietekme. Viņš izmanto elementus, kas iedvesmoti no tālām etniskām kultūrām, interpretējot tos savā stilā. Afrika, Ķīna, Japāna, Persija, Arābija un citas pasaules daļas ir iedvesmojušas Armani dizaineri.

STARS

Armani ir cieši saistīts ar kino pasauli. Gan vīriešu, gan sieviešu slavenības ir izvēlējušās viņa apģērbus gan filmu ekrānos, gan sarkanajā paklājā, laika gaitā kļūstot par viņa draugiem.

Armani/Silos nav tikai izstāžu vieta, bet tā ir telpa, kurā domājot nākotni, vienlaikus fiksējot laika gaitā mainīgos dzīvesveidus un kultūras: kādi mēs bijām pagātnē, kādi mēs esam šobrīd un kādi mēs varētu būt nākotnē.

Bildes ņemtas no: archdaily.com

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences