Jaunie projekti"Arena Garden Towers" - Jauns "Merks" Projekts Skanstē

“Arena Garden Towers” – Jauns “Merks” Projekts Skanstē

spot_img

“MERKS” Paziņo par Jauno Dzīvojamo Ēku Projektu “Arena Garden Towers” Skanstē

Uzņēmums “Merks”, viens no vadošajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem Latvijā, informē par jauno dzīvojamo ēku projektu “Arena Garden Towers”, kas atrodas Skanstē – modernajā Rīgas centrā – Arēnas iela 1.

Projekta Apraksts:

“Arena Garden Towers” atrodas pievilcīgā vietā, kur harmoniski saplūst mūsdienīgs dzīvesstils, uzņēmējdarbība un pilsētas kultūras šarms. Klientiem tiek piedāvāts jauns, skaists un mūsdienīgs dzīvoklis šajā strauji augošajā Rīgas centrā.

Skanstes Apkaime:

Skanste tiek uzskatīta par Rīgas centrālo un moderno rajonu ar lielu nākotnes potenciālu. Rajons ir ideāli piemērots tiem, kuri meklē dzīves vietu ar aktīvu, dinamisku un mūsdienīgu pieeju. Ne tikai dzīvojamo ēku kvalitāte padara Skansti īpašu, bet arī tā unikālā pieeja dzīves kvalitātei. Skanstē valda pulsējoša dzīvība, kura tiek piesātināta ar dažādām iespējām un potenciālo izaugsmi. Skanstes apkaime nav vienkārši dzīvesvieta, tā ir filozofija un dzīvesveids.

Par Projektu:

Projekts “Arena Garden Towers” pašlaik atrodas plānošanas fāzē. Interesenti tiek aicināti reģistrēties, lai uzzinātu visus aktuālos jaunumus un piedāvājumus saistībā ar šo projektu.

Lai gan projekta vizualizācijas dod priekšstatu par gaidāmo, tām ir informatīvs raksturs. Beigu risinājumi var atšķirties no sākotnējiem zīmējumiem un vizualizācijām.

Ieguldījums “Arena Garden Towers” ne tikai nodrošinās kvalitatīvu mājvietu Rīgā, bet arī iespēju būt daļai no kaut kā jauna un inovatīva. “Merks mājas” turpina savu tradīciju, piedāvājot klientiem tikai to labāko.

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences