Jaunie projekti''Amālijas iela 5A'' Jauns projekts Āgenskalnā

”Amālijas iela 5A” Jauns projekts Āgenskalnā

spot_img

Amālijas iela 5A

River properties ir pazīstams nekustamo īpašumu attīstītājs Rīgā, kas specializējas pirmskara un koka ēku rekonstrukcijā, renovēšanā, kā arī biroju celtniecībā un komerctelpu nomā. Ar vairāk kā 15 gadu pieredzi, River properties ir veiksmīgi realizējuši vairākus projektus:

  1. Pērses iela 2a
  2. Saharova iela 30
  3. PAGALMS 87
  4. Raņķa Dambis 31

Amālijas ielā 5A, Āgenskalnā, River properties ir radījuši jaunu projektu, kas sastāv no trīs stāvu dzīvojamās ēkas ar 32 dzīvokļiem, tostarp 4 divu līmeņu dzīvokļiem. Dzīvokļu platības – no 20 līdz 100 kvadrātmetriem. Projektam ir 12 autostāvvietas, 20 mantu glabātuves un elektroauto uzlādes vietas.

Ēkas vēsture un renovācija

Šī ēka ir viena no koka arhitektūras mājām, kas tika celta 1912. gadā. Tās renovācija ietvēra fasādes atjaunošanu, trešā stāva piebūvi, inženierkomunikācijas atjaunošanu un ēkas pagalma labiekārtošanu, tostarp atpūtas zonu un spēļu laukumu.

Amālijas iela 5A jaunais projekts

Dzīvokļu apdare

River properties piedāvā dzīvokļus ar pilnu apdari iekļaujot elegantus materiālus – ozola parketa grīdas un kvalitatīvu santehniku. Griestu augstums variē no 2,85 līdz 3,8 metriem.

Dzīvokļu apdare ietver tādus materiālus kā: ozolkoka masīvparketu, trīs slāņu stikla pakešu koka logus, baltas krāsotas koka palodzes, ugunsdrošas ozolkoka finierētas durvis un akmens masas flīzes.

Projekta apkārtne

Projekts atrodas Amālijas ielā, tuvu Uzvaras parkam, Āgenskalna tirgum un Kalnciema ielas kvartālam. Apkārtnē ir pieejami bērnudārzi, skolas, kultūras un izklaides iestādes, kas padara šo vietu ideāli piemērotu jaunajām ģimenēm.

Amālijas iela 5A jaunais projekts

“Amālijas iela 5A” rekonstrukcijas projekts Āgenskalnā, ir pieejams dzīvošanai jau šobrīd! Tas piedāvā ne tikai ērtu vietu, bet arī lieliskus dzīvokļus ar pilnu apdari, plašu pagalmu ar spēļu laukumu!

Bildes ņemtas no: riverproperties un artestate.

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences