SlavenībasAktieris Makolijs Kalkins iegūst Holivudas zvaigzni

Aktieris Makolijs Kalkins iegūst Holivudas zvaigzni

Makolijs Kalkins beidzot ieguva Holivudas zvaigzni

Vai atceraties to brīdi, kad pirmo reizi redzējāt Makoliju Kalkinu uz lielā ekrāna? Viņa nevainojamās aktiermeistarības prasmes un neaizmirstamais tēls Kevina Makalistera lomā “Viens pats mājās” ir kļuvis par daudzu cilvēku bērnības atmiņu. Šīs atmiņas atdzīvojas vēl spilgtāk, uzzinot, ka šī mākslinieka talants un ieguldījums tika godināts ar 2765. zvaigzni Holivudas Slavas alejā. Tas nav tikai atzinības žests viņa ieguldījumam kinematogrāfijā, bet arī svinējums tam, kā viņa darbs ir ietekmējis un priecējis skatītājus visā pasaulē.

Kalkina karjeras sākumi un izcilākie brīži

Makolijs Kalkins, kurš uzsāka savu skatuves karjeru četru gadu vecumā, kļuva plaši pazīstams ar savu lomu filmā “Tēvocis Baks” (“Uncle Buck”). Tomēr viņa visveiksmīgākā un visatpazīstamākā loma bija Kevins Makalisters “Viens pats mājās” filmā. Šī loma iezīmēja viņa karjeras augstāko punktu un viņš ieguva “Zelta globusa” nomināciju.

Holivudas slavas alejas ceremonija

Ceremonijā, kurā Makolijs Kalkins tika godināts, piedalījās arī aktrise Ketrīna O’Hēra, kura filmā “Viens pats mājās” spēlēja viņa māti. Viņas jautrā piezīme par to, ka viņa “divas reizes atstāja Kalkinu vienu mājās”, tas jauki atgādināja par to neaizmirstamo emocionālo ķīmiiju, kas bija redzama starp abiem aktieriem.

Kevins ar savu māti no filmas viens pats mājās

Kalkina pateicība

Makolijs Kalkins pateicās saviem ilggadējiem pārstāvjiem un profesionāļiem, kas palīdzējuši viņam attīstīt karjeru. Viņa visdziļākā pateicība sievai Brendai Songai, kuru viņš dēvē par “labāko cilvēku, ko jebkad pazinis”.

Ikoniska frāze

Makolijs Kalkins beidza savu runu ar ikonisku rindiņu no filmas “Viens pats mājās” – “Priecīgus Ziemassvētkus, jūs netīrie dzīvnieki”, atgādinot visiem par to neaizmirstamo mirkli, kas iemūžināja viņu kā vienu no spilgtākajām zvaigznēm Holivudas debesīs.

Dalieties ar savām domām par Makolija Kalkina ietekmi kino pasaulē un kādas ir jūsu mīļākās atmiņas saistītas ar viņa darbu. Kā jūs domājat, kas nākotnē sagaida šo talantīgo aktieri?

Bildes- abcnews

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences