Ceļojumi80. Starptautiskais kinofestivāls Biennale Cinema

80. Starptautiskais kinofestivāls Biennale Cinema

Starptautiskais kinofestivāls!

80. Venēcijas Starptautiskais kinofestivāls, ko organizē La Biennale di Venezia, norisināsies Lido di Venezia no 2023. gada 30. augusta līdz 9. septembrim. Tas ir oficiāli atzīts par starptautisko notikumu, kas veicina kino mākslu un industrijas attīstību, piedāvājot brīvības un dialoga garu.

Festivāla mērķis un tā nozīme

Festivāla mērķis ir veicināt starptautisko kino visās tā izpausmēs kā mākslu, izklaidi un industrijas nozari. Tas ietver arī klasisko filmu restaurācijas darbu atbalstīšanu, lai veicinātu jaunās auditorijas izpratni par kino vēsturi.

Programma un pasākumi

Festivāla programmā ietilpst dažādas sadaļas, piemēram, Venezia 80, Ārpus konkursa, Orizzonti, Orizzonti Extra, Biennale College Cinema, Venice Classics, kā arī neatkarīgās sadaļas, piemēram, Settimana Internazionale della Critica un Giornate degli Autori.

Venezia 80: Galvenā konkursa sadaļa, kur tiek rādītas jaunas un nozīmīgas filmas no visas pasaules, cīnoties par festivāla augstākajām balvām, tostarp par Zelta Lauvu.

Ārpus Konkursa: Tiek demonstrētas filmas, kas ir nozīmīgas kino industrijai, bet netiek vērtētas konkursa ietvaros.

Orizzonti: Sadaļa, kas veltīta jaunākajām tendencēm kinomākslā, piedāvājot eksperimentālas un jaunu autoru filmas.

Orizzonti Extra: Papildina Orizzonti sadaļu, piedāvājot vēl plašāku jaunu un atpazīstamu autora filmu klāstu.

Biennale College Cinema: Projekts jaunajiem talantiem, kas piedāvā atbalstu un finansējumu jaunu filmu projektu attīstīšanai.

Venice Classics: Piedāvā kino klasikas retrospektīvas un restaurētas filmas, akcentējot kino vēsturi.

Kinofestivāla Biennale Cinema zelta balva

Kinofestivāls Biennale Cinema akreditācijas, biļetes un nokļūšana

Festivāls piedāvā akreditācijas kino nozares darbiniekiem, kā arī tiešsaistē pārdod biļetes. Biļetes ir personiskas un nepārnesamas, un atlaides ir pieejamas noteiktām grupām.

Festivāla apmeklētāji var ierasties Venēcijā dažādos veidos: ar vilcienu, automašīnu, laivu vai lidmašīnu, izmantojot dažādas transporta iespējas, lai sasniegtu Lido di Venezia.

80. Venēcijas starptautiskais kinofestivāls “Biennale Cinema” svin kino mākslu. Tas piedāvā platformu jauniem, talantīgiem cilvēkiem iespēju iepazīties ar pasaulē atzītiem režisoriem.

Bides ņemtas no: visitlido

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences