Tendences TOPTOP 8 labākās Ziemassvētku filmas ģimenēm 2024. gadā

TOP 8 labākās Ziemassvētku filmas ģimenēm 2024. gadā

Iecienītākās ziemassvētku filmas ģimenēm

Ziemassvētkos mūsu dzīves pārvēršas par kaut ko brīnišķīgu! Visa pasaule izrotāta ar krāsainām gaismiņām un mājās plūst siltums un mīlestība. Tāpat kā Ziemassvētku vecītis, kurš rūpīgi izvēlas dāvanas, mēs esam atlasījuši 8 filmas, kas šajā brīnumu laikā piepildīs jūsu sirdis ar prieku un siltumu. Tātad, uztaisiet kakao, iekārtojieties ērti un sagatavojieties ceļojumam cauri Ziemassvētku klasikām!

“The Muppet Christmas Carol” (1992)

Šī ir filma, kurā ikoniskās būtnes no Muppet pasaules satiekas ar Čārlzu Dikensu. Maikls Keins kā Ebenezers Skrūdžs rada gan smieklīgus, gan aizkustinošus mirkļus. Tas ir kā skatīties klasisku stāstu caur spilgti krāsainu un jautru prizmu, un, protams, nedrīkst aizmirst par burvīgajām dziesmām!

“It’s a Wonderful Life” (1946)

Šis ir tas gadījums, kad “old is gold.” Džeimsa Stjuarta atveidotais Džordžs Beilijs parāda mums, cik skaista var būt dzīve, pat ja reizēm šķiet gluži pretēji. Filmas sižets ved mūs cauri viņa dzīves stāstam, atgādinot, ka katrs no mums ir svarīgs un ka mīlestība un piederības sajūta ir patiesi Ziemassvētku brīnumi.

“Home Alone” (1990)

Vai vispār eksistē Ziemassvētki bez Kevina Makalistera? Šī filma, kurā galveno varoni atveido Makolijs Kalkins, ir kļuvusi par svētku sezonas sinonīmu. Astoņgadnieka gudrība un izturība, kad viņš ir viens pats mājās un aizsargā savu māju no zagļiem, ir gan aizraujoša, gan smieklīga.


Cilvēkiem interesē arī:

Top 10 grāmatas par uzņēmējdarbību 2023. gadā

TOP 10 labākie seriāli pēc IMDB vērtējumiem

“Scrooged” (1988)

Šī filma ir mūsdienīgs “A Christmas Carol” variants ar Bilu Mareju galvenajā lomā. Marejs, atveidojot televīzijas vadītāju, kurš pārvērties par īstu “Scrooge”, piedzīvo īstu atklāsmi, kad viņu apciemo Ziemassvētku spoki. Tas ir gan smieklīgs, gan aizkustinošs stāsts par to, kā pat viscietākā sirds var atplaukt Ziemassvētku laikā.

“The Nightmare Before Christmas” (1993)

Tima Bērtona radītā filma robežojas starp Ziemassvētkiem un Helovīnu. Džeka Skellingtona piedzīvojumi, cenšoties saprast Ziemassvētku burvību ir bailīgi toties sižetiski aizkustinoši. Šis meistadarbs ir perfekta izvēle tiem, kuri meklē kaut ko savādāku svētku filmu klāstā.

“The Holiday” (2006)

Šī romantiskā komēdija, kur divu sieviešu dzīves stāsts, mainās pēc māju apmaiņas Ziemassvētkos, ir pilna ar mīlestību un smiekliem.

“Die Hard” (1988)

Lai gan daži varētu apgalvot, ka šī nav tipiska Ziemassvētku filma, “Die Hard” ir kļuvusi par neoficiālu svētku klasiku. Brūsa Vilissa un Alana Rikmana duelis “Nakatomi” plazā ir pildīts ar spriedzi un rīcību, kas neļauj mums aizmirst, ka Ziemassvētki var būt arī piedzīvojumu pilni.

“Jingle All The Way” (1996)

Šī filma, kurā redzam Arnoldu Švarcenegeru kā tēvu, kurš meklē savam bērnam īpašu Ziemassvētku rotaļlietu, ir kā mums visiem pazīstamais piedzīvojums pa iepirkšanās trakumu svētku sezonā. Tā ir viegla un smieklīga filma, kas atgādina par bērnības aizraušanos un svētku burvību.

katra no šīm filmām spēj sagādāt prieku un aizraut katru no mums šajā burvīgajā laikā. Lai jūsu svētki būtu pilni ar mīlestību, smiekliem un brīnumainām filmām!

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences