Mode6 vispirktākie apavi 2023. gadā

6 vispirktākie apavi 2023. gadā

Apavi 2023. gadā vairs nav tikai funkcionalitātes jautājums. Tā ir modes lieta, kas norāda uz personīgo stilu un izvēli. Iedziļinoties 2023. gada apavu tirgū, atpazīstami ir vairāku apavu zīmoli un stili, kuri ir kļuvuši par patērētāju favorītiem. Šajā rakstā apskatīsim šī gada visvairāk pārdotākos apavus, analizējot tendences, kas dominē apavu industrijā.


Balenciaga Triple S

Balenciaga Triple S turpina valdīt apavu tirgū 2023. gadā, piesaistot sneakeru entuziastus un slavenības ar tā atšķirīgo smagnējo siluetu. Apvienojot stilu un komfortu, šī kurpe ir pierādījums, ka “neglīto kurpju” tendence vēl ilgi nepazudīs.

apavi 2023- Balenciaga Triple S

Nike Air Force 1

Nike Air Force 1 pārdošanas apjomi šogad ir strauji pieauguši. Šī klasiskā dizaina kurpe joprojām atbilst lielākai daļu patērētāju gaumei, gan jauniešiem, gan vecāka gadagājuma cilvēkiem. Šīs kurpes ir vienas no 2023. gada visvairāk pirktākiem apaviem.

Nike Air Force 1 balti ar melnu nike zīmi.


Gucci Ace Sneaker

Luksusa klasiskais ielas stils ir joprojām modē, un Gucci Ace Sneaker ir tam ideāli piemērots. Ar ikoniskajām brenda krāsas svītrām malās un metālisko čūsku ādas papēdi, šīe sneakeri ir ļoti pieprasīti luksusa apavi tirgū.

Gucci Ace Sneaker cilvēkam ar baltām biksēm uz kājām. Zila grīda.

YEEZY Boost 350 V2

Kanye West radītās YEEZY Boost 350 V2 apavi, kas izveidoti kopā ar Adidas, joprojām ieņem pārliecinošu pozīcijas ielu modes ainā arī 2023. gadā. Katra izlaistā jaunā krāsu kombinācija raisa lielu interesi tās nopirkt, liecinot par šī modeļa noturīgu pievilcību tirgū.

Melni YEEZY Boost 350 V2.

New Balance 990v5

New Balance 990v5 ir piedzīvojis strauju pārdošanas pieaugumu 2023. gadā, apliecinot, ka šo apavu popularitāte ir atgriezusies.

Pelēki ar baltām šņorēm New Balance 990v5.

Dr. Martens 1460 Boot

Dr. Martens 1460 zābaki piedzīvo popularitātes atdzimšanu starp patērētājiem. Tā klasiskais dizains, joprojām uzrunā cilvēkus un ir šī gada visvairāk pirktākie apavi.

Melni ādas zābaki: Dr. Martens 1460 Boot

Gan luksusa zīmolu, kā Balenciaga un Gucci, gan sporta gigantu, kā Nike un New Balance, gan pat klasika kā Dr. Martens, tiek atzīti par pirktākiem apaviem 2023. gadā. Cilvēki nenovērtē apavus pēc cenas, bet gan pēc dizaina un viņu pēdu pieguļamības, šogad šie apavi ir Dr. Martens un kas būs nākamgad? Sekosim līdzi tendencēm un notiekti nodosim jums jaunāko informāciju! Galu galā, kā reiz teica Merilin Monro, “Dod meitenei pareizās kurpes, un viņa var iekarot pasauli.”

Bildes ņemtas no:https://www.wired.co.uk

https://www.schuh.co.uk

https://news.adidas.com

https://www.gucci.com

https://www.balenciaga.com

https://www.nike.com

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences