Trendi6 ūsu stili, kas padarīs tevi par filmu zvaigzni

6 ūsu stili, kas padarīs tevi par filmu zvaigzni

Ūsu stili: Ceļvedis

Katrā vīrieša dzīvē pienāk brīdis, kad viņš saprot – laiks ir audzēt ūsas! Nevis jebkādas, bet tādas, kas liek izskatīties kā no Holivudas filmām. Šeit ir seši stili, kas ar garantiju pievērsīs cilvēku uzmanību:

1. Klasiskās Ūsas – Tom Selleck

Ja jūsu sejas apmatojums ir tik biezs kā krūms un jums ir vīrišķīga izskata žoklis, tad šis stils ir domāts jums. Atcerieties, ka izaudzēt tādas ūsas prasa laiku un pacietību. Izmantojiet ķemmi un šķēres, lai saglabātu formu, un neaizmirstiet par ūsu eļļu, lai mati būtu spīdīgi un gludi.

Toma Seleka ūsas

2. Zīmuļa Ūsas – Brad Pitt

Gribat izskatīties smalki, bet ne pārāk dramatiski? Zīmuļa ūsas ir īstā izvēle. Šis stils labāk piestāv tumšiem matiem un prasa regulāru skūšanu, lai saglabātu smalko izskatu.

brad pitt ūsas

3. Pus ūsas – Henry Cavill

Vēlaties modernu izskatu? Pusmēra ūsas ir lieliska izvēle. Audzējiet ūsas vismaz mēnesi, pēc tam izmantojiet šķēres, lai izveidotu tīru un glītu izskatu.

Henry cavill ūsas

4. Pakavs – The Weeknd

Ja jūs esat pietiekami drosmīgs, lai izmēģinātu ko ekstrēmāku, bet nevēlaties pārspīlēt, modernais pakavs ir jūsu izvēle. Šis stils ir nedaudz īsāks par oriģinālo pakavu un prasa, lai ūsas augtu ap mutes kaktiņiem, apgriežot tās pie apakšlūpas malas.

the weekend ūsas

5. Valzirgs – Sam Elliott

Ja vēlaties rupju un gatavu izskatu ar minimālu uzturēšanu, valzirgs ir jums. Izaudzējiet ūsas virs augšlūpas un ļaujiet tām brīvi karāties. Tad vienkārši izmantojiet otiņu un šķēres, lai saglabātu tās formā.

sam elliott ūsas

6. “Knapi” ūsas – jamie foxx

Ideālas ovālas sejas formas īpašniekiem un tiem, kuriem ir aktīvs dzīvesveids. Šīs ūsas ir neprasa daudz apkopes un nepiesaista pārāk daudz uzmanības. Izmantojiet skuvekli, lai saglabātu tās kārtīgas un tīras.

jamie foxx ūsas

Tātad, vīri, atkarībā no jūsu sejas formas, stila un dzīvesveida, varat izvēlēties šos stilus, lai izceltu savu iekšējo kino zvaigzni. Atcerieties, ka ūsu audzēšana ir māksla, tāpēc esiet pacietīgi un eksperimentējiet!

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences