Dāvanas6 Labākās dāvanas makšķerniekam

6 Labākās dāvanas makšķerniekam

Uzzini kāda dāvana makšķerniekam būtu noderīga: laba makšķere, noturīga aukla, pludiņu komplekts

Makšķerēšana ir viena no senākajām cilvēces nodarbēm, kas līdz mūsdienām nav zaudējusi savu aktualitāti. Tā ir lieliska iespēja pavadīt laiku vienatnē ar dabu vai kopā ar ģimeni un domubiedriem. Latvijas ūdeņos mīt daudz un dažādas zivju sugas, sākot ar līdaku un beidzot ar lasi, noķert kādu no šīm ir katra makšķernieka lielākais lepnums. Apskatīsim, kādas dāvanas vislabāk iepriecinās makšķernieku un palīdzēs viņam sasniegt labus rezultātus šajā aizraujošajā hobijā.

1. Universāla fīdermakšķere

Universāla ''Sportex Xclusive Medium Feeder'' makšķere.

Makšķerēšanas entuziastiem, kuri meklē augstas kvalitātes aprīkojumu, ideāla dāvana būs ”Sportex Xclusive Medium Feeder 420 90-160gr”. Šī makšķere ir izstrādāta, domājot par dažādu plēsējzivju ķeršanu gan stāvošā, gan plūstošā ūdenī. Makšķeres kātam ir lieliskas amortizācijas īpašības, kas samazina zivs aizbēgšanas iespēju, savukārt spēcīgā kāta konstrukcija ļauj mānekli aizmest tālu un ātri nogurdināt zivi.

Dāvanu var iegādāties: esma

2. Augstas kvalitātes makšķerēšanas aukla

Pītas makšķerēšanas auklas no ''SOUGAYILANG'' 3 krāsās.

Otrā dāvana ir ”300 M/500 M/1000 M” 3 krāsu pītas makšķerēšanas auklas no ”SOUGAYILANG”. Šī aukla ir izgatavota no 9 šķiedru PE materiāla, kas nodrošina izcilu spriedzi un izturību, kas ir 6-10 reizes lielāka nekā parastām neilonauklām ar tādu pašu diametru. Auklas plānais diametrs ļauj uz ruļļa uzvilkt vairāk materiāla, un apstrāde ar membrānu padara to jutīgāku un izturīgāku pret nodilumu. Īpaši piemērota ir aukla ar gandrīz nulle ūdens absorbciju, kas padara mānekļus reālistiskākus un samazina auklas pretvirzi.

Dāvanu var iegādāties: joom

3. Pludiņu komplekts makšķerēšanai

pludiņu komplekts visādās krāsās

Trešā lieliskā dāvana ir 10 gabalu Makšķerēšanas pludiņu komplekts. Šis komplekts ietver dažādu gramatūru pludiņus no 0,8 g līdz 4,5 g, kas ļauj makšķerniekam pielāgoties dažādiem makšķerēšanas apstākļiem. Pludiņu košais, oranžais galotnes krāsojums piesaista zivju uzmanību, savukārt plašais krāsu klāsts un izturīgais materiāls padara šos pludiņus par ļoti praktisku izvēli.

Dāvanu var iegādāties: 220

4. Spininga komplekts

 ''Savage Gear Salmonoid'' spininga komplekts

Viena no labākajām dāvanām makšķerniekam ir ”Savage Gear Salmonoid” 10′ 305cm 10-30g spininga komplekts. Šis spininga komplekts ir speciāli izstrādāts lašveidīgo zivju ķeršanai, piemērots mānekļu – šūpiņiem, vobleriem, rotiņiem – izmantošanai. Tā garums ir 305 cm, un tas sver vien 174 gramus, kas nodrošina lielisku ērtumu un manevrētspēju. Tas ir divdaļīgs, ērti transportējams, un tā AAA korķa rokturis ir gan ērts, gan praktisks. Ar ”Toray 46T” oglekļa sagatavi un ”CCS SIN” gredzeniem, šis spininga kāts ir augstas kvalitātes izstrādājums ar teicamām tālmetiena spējām.

Dāvanu var iegādāties: sasliki

5. Praktiska makšķerēšanas soma

''Lucky John RUCKSACK'' makšķerēšanas soma.

”Lucky John RUCKSACK” (LJ121B) makšķerēšanas soma ir vēl viena lieliska dāvana. Tas ir ietilpīgs aksesuārs, kas ļaus jūsu mīļotajam makšķerniekam vienmēr turēt līdzi visu nepieciešamo. Soma ir aprīkota ar divām lielām sānu kabatām un vienu lielu nodalījumu, kas var tikt sadalīts divos. Somā ietilpst arī 3 praktiskas kastes piederumiem, ūdensnecaurlaidīga grīda un mīkstas plecu lentes.

Dāvanu var iegādāties: sezona

6. Noderīgi zvaniņi makšķerei

Piestiprināmie tērauda zvaniņi pie makšķeres.

Ja meklējat kaut ko lētāku, bet ļoti praktisku, tad piestiprināmie zvaniņi varētu būt ideāls risinājums. Tie ir viegli piestiprināmi pie makšķeres gala un ir īpaši jutīgi, lai nekavējoties ziņotu par zivs pieskārienu. Šie zvaniņi ir izgatavoti no tērauda, garantējot izturību un ilgstošu lietošanu.

Dāvanu var iegādāties: decathlon

Kopsavilkums

Izvēloties dāvanu makšķerniekam, ir svarīgi apsvērt, kāds aprīkojums viņam ir vajadzīgs, lai sasniegtu labākus rezultātus un padarīs makšķerēšanu par vēl patīkamāku un produktīvāku pieredzi. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties augstas kvalitātes makšķeri, izturīgu un jutīgu auklu vai praktisku pludiņu komplektu, šādas dāvanas noteikti tiks novērtētas!

Bildes ņemtas no: 220, joom, esma, luckyjohn, decathlon, sezona, sasliki, issuu.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences