Trendi6 Interjera trendi, kas lieliski izskatīsies viesistabā

6 Interjera trendi, kas lieliski izskatīsies viesistabā

Viesistabā 2024. gadā dominē jauni trendi: Marmors, maksimālisms, avangarda aksesuāri un daudz kas cits

Pavasaris ir laiks, kad daba pamostas, un šis atjaunošanās periods ir ideāls brīdis, lai ieviestu kaut ko jaunu un svaigu arī mājokļa interjerā. 2024. gads izceļas ar izteiksmīgu pieeju mājas dekorēšanai, atmetot minimalismu un neitrālās krāsas par labu košākām un interesantākām telpām. Tendences, kas šogad kļūst aktuālas, piedāvā dažādas krāsu un tekstūras kombinācijas, kā arī jaunus materiālus un dizaina risinājumus, kas ļauj katram radīt telpu, kas atspoguļo savu estētisku. Šajā rakstā aplūkosim sešas galvenās mājas dekoru tendences, kas dominēs 2024. gada pavasarī.

1. Marmors viesistabā

Moderna, gaiša viesistaba ar marmora galdu.

Marmors jau sen tiek uzskatīts par vienu no greznākajiem materiāliem interjera dizainā. Šis materiāls ir piemērots, lai ieviestu mājokļa dizainā smalkumu. Marmors var tikt izmantots gan kā galvenais akcents, kā piemēram, marmora virsmas kafijas galdiem vai kā dekoratīvs elements sienu apdarē vai kamīna apdarē.

Papildus materiāla estētiskajam pievilcībai: marmors ir arī ārkārtīgi izturīgs materiāls. Ja to pareizi kopj, tas var kalpot gadiem ilgi. Šī materiāla unikālais raksts var ievest viesistabā akcentu, it īpaši, ja pārējais interjers ir neitrāls.

2. Maksimālisms

Maksimālisms viesistabā, orandžs dīvāns, zaļa siena, stikla galds.

Maksimālisms šogad piedzīvo evolūciju, tomēr, galvenais ir, lai tas būtu saskaņots un pārdomāts. Šī tendence joprojām ietver drosmīgas grafikas un košu krāsu izmantošanu, tagad uzsvars tiek likts uz krāsu paletes izvēli, kas ļauj visus elementus saistīt kopā vienotā vizuālā naratīvā. Mēbeles un aksesuāri ar izteiksmīgiem rakstiem var radīt dinamisku, bet tomēr saskanīgu telpas izskatu, ja tiek izvēlētas saskanīgas vai kontrastējošas krāsas.

3. Jauktu materiālu izmantošana

Zems kafijas galdiņš no jauktiem materiāliem: metāla un koka.

Materiālu jaukšana ir viena no aizraujošākajām interjera dizaina tendencēm, jo tā ļauj telpai piešķirt dramatiskumu un tekstūru. Jaukta materiāla mēbeles ir piemērotas daudziem estētiskiem risinājumiem. Kontrastējoši materiāli ir ideāli, ja jums patīk minimālisms vai industriālais stils, vai interjers ar parastām, tīrām līnijām. Tomēr šo jaukto materiālu stilu var panākt jebkurā modernā mājoklī, papildinot interjeru ar jaukta materiāla skapi, kafijas galdiņu vai rakstāmgaldu.

4. Moderns ”Chintz”

''Chintz'' auduma mēbeles un koraļlu rozā ''Chintz'' tapetes

Chintz” ir apdrukāts, apgleznots, krāsots ”kaliko” audums, kas radies Golkondā (tagadējā Haidarābādā, Indijā) 16. gadsimtā.

”Chintz”, tradicionāli pazīstams ar savām smalkajām ziedu kompozīcijām, kas šogad atgriežas!. Tas ir savienots ar maksimalisma tendenci, kur dominē bagātīgi, detalizēti raksti un košas krāsas. ”Chintz” apvieno klasiskos motīvus ar mūsdienīgām dizaina tendencēm. Šis dizains sniedz iespēju radīt telpu, kas vienlaikus ir gan mājīga, gan stilīga, izmantojot tapetes. Lai iegūtu harmonisku izskatu, izvēlieties mierīgus pamattonus, piemēram, ”Kensington” zaļo, kas lieliski saskanēs ar gaiši zilām un korallu rozā akcentkrāsām.

5. Lieli kafijas galdi pie dīvāna

Liela viesistaba pie loga ar pelēku dīvānu un lieli marmora kafijas galdu.

Kafijas galdi, īpaši liela izmēra, ir kļuvuši par izteiksmīgu elementu viesistabā. Lielāki galdi ne tikai piedāvā praktisku virsmu, uz kuras var novietot grāmatas, krūzes vai dekoratīvus priekšmetus, bet arī veido līdzsvaru ar apkārtējām mēbelēm, kā piemēram, ar dīvāniem un krēsliem. Pareizi izmērīts un izvietots kafijas galds var uzlabot telpas kopējo izskatu.

Liela izmēra kafijas galds atbilst praktiskām vajadzībām. Materiālu izvēle šādiem galdiem var ietvert marmoru, koku, metālu vai pat stiklu, atkarībā no pārējā interjera dizaina un individuālām vēlmēm. Attēlā ir redzams kā divas 2024. gada tendences tiek apvienotas telpā: liels kafijas galds no marmora.

6. Avangarda aksesuāri

Avangarda aksesuāri viesistabā: zelta siena ar melniem spārniem. Tumšs, melns interjera dizains.

Avangarda aksesuāri ir kļuvuši par neatņemamu dzīvojamo telpu sastāvdaļu. Avangardisms interjera dizainā bieži ietver unikālus mākslas darbu un suvenīrus, kas iegūti ceļojumu laikā.

”Vintage” priekšmeti, mākslas darbi ar drosmīgiem motīviem vai neierastām formām, un vienreizēji aksesuāri spēj radīt telpā dinamiku un interesi. Izmantojot šādus priekšmetus, iespējams radīt kontrastu starp jauno un veco. Piemēram, mākslas darbs, kas atspoguļo abstraktus vai futūristiskus motīvus, var kļūt par viesistabas galveno akcentu.

Ko var secināt?

Apskatot 2024. gada interjera dizaina tendences, redzams, ka viesistabu dekorēšanā ir pieaugusi vēlme pēc individualitātes un dinamiskuma. No marmora elegantām un smalkām virsmām līdz krāsainam maksimālismam, katrs no šiem trendiem piedāvā unikālas iespējas radīt personisku un aizraujošu vidi. Interjera dizaina pieeja kļūst arvien izteiksmīgāka un košāka!

Bildes ņemtas no: architecturaldigest, decasacollections, gillmorespace, alchemyfinehome, imm-cologne, idei.club.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences