Mode5 Trendīgas vasaras kurpes sievietēm

5 Trendīgas vasaras kurpes sievietēm

Atklāj trendīgas 2024. gada vasaras kurpes – metāliski, platformas, sportiski un zemi papēži

Vasaras tuvošanās aicina atjaunot kurpju plauktu ar jaunākajām modes tendencēm. No metāliska spīduma augstpapēžu kurpēm līdz retro stila apaviem, 2024. gads piedāvā plašu kurpju klāstu, kas atbilst dažādām gaumēm un vajadzībām. Apskatīsim 5 trendīgas vasaras kurpes sievietēm un to iespējamās kombinācijas ar garderobes elementiem.

1. Metāliskas kurpes

Vaļējas metāliska spīduma kurpes zelta kr''asā no ''Bershka''

Metāliskas kurpes šogad ir izteikts trends, kas pievieno spīdumu jebkuram tērpam. Pieejamas dažādos toņos, kā piemēram, sudraba, zelta un pelēkmetāla, šīs kurpes var kombinēt ar plašu krāsu gammu, padarot tās par universālu izvēli vasaras garderobē. Metāliskās kurpes nāk visdažādākajos stilos – no zābakiem līdz sandalēm un pat sporta apaviem. Bet tomēr vasaras sezonai mēs iesakam: Vaļējas metāliskas kurpes ar nelielu papēdi no ”Bershka”.

Attēlā redzamās kurpes var iegādāties: bershka

2. Augstas platformas sandales

Platformas un masīvas sandales ir izteikts 2024. gada trends, kas kombinē komfortu un stilu. Šīs kurpes ir piemērotas gan kleitām, gan brīvāka stila biksēm. Lai gan šīs augstās platoforma kurpes izskatās neērtas, tā nav! Platforma, nodrošina stabilitiāti, pieskaroties pilnībā visai pedai pie pamata. Platformas sandales un bloka papēži ir populāri vasaras apavi, piešķirot tērpam gan dramatiskāku izskatu.

Attēlā redzamās kurpes var iegādāties: boozt

3. Neuzkrītoši sporta apavi

''Oasis Sneaker'' pelēkā krāsā ar gumijas zoli

Zemi profila sporta apavi ir atgriezušies modes tendencēs, pateicoties to klasiskajam dizainam un gumijas zolēm. Šīs kurpes ir populāras kombinācijā ar dažādiem apģērba stiliem – no brīvāka stila: biksēm, šortiem, padarot tās par universālu izvēli aktīvai vasarai. kā pemēru šādām vasaras kurpēm, esam atraduši: Oasis Sneaker.

Attēlā redzamās kurpes var iegādāties: nordstrom

4. Retro stila sporta apavi

Gaiši ''New Balance 327''modelis ar dzeltenu akcentu.

Retro stila sporta apavi turpina būt aktuāli, piedāvājot krāsainas un izteiksmīgas izvēles iespējas vaarai. Populāri modeļi, piemēram, ”New Balance 327” un ”574”, ir pieejami dažādās krāsās un materiālos, kas ļauj katram atrast sev piemērotāko variantu. Turklāt šo apavu masīvā zole piedāvā lielisku atbalstu un komfortu ikdienā.

Attēlā redzamās kurpes var iegādāties: eapavi

5. Zemie papēži, jeb ”kitten heels”

''Mango'' sarkanas, zema papēža kurpes ar smailgalu.

Zemie papēži un aizmugurē regulējamas kurpes ir prakstiska un interesanta izvēle pasākumiem vai svinībām. Šis apavu stils ir pazīstams ar zemo, stabilo papēdi. Aizmugurē kurpju aizdare bieži ir aprīkota ar smalku auklu, kas iet ap potīti. Smailgalu kurpes, īpaši kombinācijā ar zemu papēdi, ir lielisks veids, kā pievienot ”odziņu” jebkuram tērpam.

Attēlā redzamās kurpes var iegādāties: mango

Vasaras kurpes

2024. gada pavasaris un vasara piedāvā plašu kurpju stilu klāstu, kas spēj apmierināt dažādās modes gaumes un vajadzības. No spilgtiem metāliskiem toņiem līdz dabiskiem un austiem materiāliem – katrs atradīs kaut ko savam garderobem. Neatkarīgi no izvēlētā stila, šīs tendences nodrošina gan komfortu, gan stilu, padarot katru vasaras dienu par modes svētkiem.

Bildes ņemtas no: bershka, zappos, boozt, thesolesupplier, mango, glamourmagazine.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences