Mode5 Saloni, Kur Iegādāties Kāzu Kleitas Vasarai

5 Saloni, Kur Iegādāties Kāzu Kleitas Vasarai

Apskati 5 populārākos kāzu salonus Latvijā skaistas un ērtas vasaras kāzu kleitas iegādei

Vasaras sezona ir īpaši populārs laiks kāzām, pateicoties tās siltajam laikam un bieži vien saulainajām dienām. Vasaras mēneši piedāvā laulību pāriem iespēju izvēlēties dažādus āra pasākumu norises vietas, kā piemēram, pludmales, dārzus vai pat eksotiskajās siltumnīcās. Turklāt vasara ļauj viesiem izbaudīt svinības bez rūpēm par laikapstākļu nepatikšanām, kas bieži pavada citus gadalaikus. Siltā sezona piedāvā iespēju izvēlēties no plaša vasaras kāzu kleitu klāsta, kas ne tikai izskatīsies satriecoši, bet arī būs ērti valkājamas siltajos laikapstākļos. Šajā rakstā apskatīsim piecus kāzu salonus Latvijā, kuri piedāvā izcilas kleitas vasaras kāzām.

”Myosotis Bridal”

Balta kāzu kleita no ''Myosotis Bridal''
Foto atsauce: myosotis.lv

”Myosotis Bridal” ir vadošais kāzu salons ar veikaliem Rīgā un Viļņā. Salons piedāvā unikālas kāzu kleitas, kuras izceļas ar izsmalcinātām detaļām un kvalitatīviem audumiem. ”Myosotis Bridal” komanda ne tikai palīdz izvēlēties piemērotus aksesuārus, bet arī pielāgo kleitas individuālām auguma prasībām. Katra kleita ir radīta, lai izceltu līgavas personību!

Adrese: Kr. Valdemāra iela 103

Apskatīt kāzu kleitas internetveikalā: myosotis

”Klerr”

Gara, vasaras kāzu kleita no ''Klerr''
Foto atsauce: klerr.eu

”Klerr” piedāvā vairāk nekā 2000 vakarkleitu savā showroomā Rīgas centrā, Vecrīgā. Līgavām ir pieejami šuvējas pakalpojumi, lai kleitu pielāgotu individuālām augumam. ”Klerr” priekšrocības ietver plašu kleitu klāstu, draudzīgas cenas un ātru piegādi visā Latvijā. Showroomā var atrast arī kleitas, kuras nav pieejamas interneta veikalā.

Adrese: Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 16

Apskatīt kāzu kleitas internetveikalā: klerr

Julija Bridal Fashion

Apspīlēta, vienkrāsaina, moderna kāzu kleita no ''Julija Bridal Fashion''.
Foto atsauce: kazu-salons.lv

”Julija Bridal Fashion” ir lielākais kāzu salons Baltijā, piedāvājot vairāk nekā 800 kāzu kleitu. Salons izmanto augstas kvalitātes audumus un mežģīnes, lai radītu neatkārtojamus dizainus. Katra kleita ir roku darbs, radīts, lai izceltu līgavas unikālo stilu. Salona kolekcijas atspoguļo jaunākās kāzu modes tendences.

Adrese: Ieriķu iela 3

Apskatīt kāzu kleitas internetveikalā: kazu-salons

”Emi Nova”

Gara, belta kāzu kleita ar mežģīnēm no ''Emi Nova''
Foto atsauce: eminova.lv

”Emi Nova” kāzu salons piedāvā stilīgas un praktiskas kāzu kleitas ar ļoti pieejamām cenām. Kleitas ir šūtas no kvalitatīviem materiāliem un rotātas ar greznām mežģīnēm. ”Emi Nova” mērķis ir piedāvāt skaistas un noturīgas kleitas par zemākām cenām, nekā citi kāzu saloni, pateicoties ekonomiskai pieejai biznesam.

Adrese: Vāveru iela 14

Apskatīt kāzu kleitas internetveikalā: eminova

”Fiore” kāzu salons

Moderna, plāna kāzu kleita vasarai no ''Fiore'' kāzu salona
Foto atsauce: fiore.lv

”Fiore” kāzu salons ir vienīgais izplatītājs Latvijā tādiem zīmoliem kā ”Kookla”, ”Florence” un ”White Story”. Šis salons piedāvā ekskluzīvas kāzu kleitas, kuras izceļas ar īpašu atmosfēru un individuālu pieeju katrai līgavai. ”Fiore” kāzu salons nodrošina plašu piena un silto toņu kāzu kleitu klāstu, kas atbilst dažādiem stiliem un līgavas vēlmēm.

Adrese: Avotu iela 9

Apskatīt kāzu kleitas internetveikalā: fiore

Kāzu kleitas

Vasaras kāzām nepieciešama īpaša pieeja kāzu kleitu izvēlē, lai tās būtu gan skaistas, gan ērti valkājamas siltos laikapstākļos. ”Myosotis Bridal”, ”Klerr”, ”Julija Bridal Fashion”, ”Emi Nova” un ”Fiore” kāzu saloni piedāvā plašu kleitu klāstu, kas atbilst dažādām gaumēm un budžetiem. Izvēlieties kleitu, kas vislabāk atbilst jūsu stilam un kāzu tematikai, lai šī īpašā diena būtu neaizmirstama.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences