Moduļu mājas5 Padomi, kā uzturēt savu koka paneļu māju

5 Padomi, kā uzturēt savu koka paneļu māju

Koka paneļu māju uzglabāšāna un rūpēšanās par to, var ietekmēt tās ārējo izskatu un izturību pret dažādiem laikaapstākļiem. Bet tāpat kā jebkurai mājai, arī koka paneļu mājām ir jāņem vērā pāris lietas: Šeit ir pieci svarīgi padomi, kas palīdzēs jums to panākt.

1. Pareiza krāsas vai laku izvēle

Koka krāsošana vai laka nav tikai priekš ārējā izskata. Pareiza apdare un koka apstrāde var būtiski palīdzēt materiāla ilgmūžībā un izturībā pret katēkļiem. Izvēlēties augstas kvalitātes krāsas un lakas, un atkārtojiet to lietošanu vismaz ik pēc diviem gadiem.

Koka paneļu māju sienas krāsošana ar rullīti.

2. Aizsargā māju pret kaitēkļiem

Koks ir īpaši pakļauts kaitēkļu un kukaiņu uzbrukumiem. Termīti var ātri un nejūtami iznīcināt koka struktūras. Regulāra īpašuma pārbaude un pret-kaitēkļu līdzekļu izmantošana ir būtiska jūsu koka mājas aizsardzībai.

3. Ieguldījums izturīgos koka veidos

Renovējot vai veicot remontdarbus, apsveriet iespēju izmantot izturīgākus koka veidus, piemēram, ozolu. Ozols ir pazīstams ar savu izturību pret mitrumu un tas palīdzēs jūsu mājai ilgāk saglabāt savu izturību.

4. Aizsardzība pret ārējiem apstākļiem

Lai pasargātu māju no ārējiem apstākļiem, piemēram, sala, vēja, lietus un spēcīgas saules, izmantojiet kvalitatīvas aizsarglīdzekļus. Regulāri pārkrāsojiet koka paneļus un sijas, lai saglabātu tiem tīru izskatu.

5. Koka grīdas kopšana

Koka grīdas prasa regulāru uzkopšanu un rūpes. Novietojiet paklājiņus pie ieejas, izvairieties no skrāpējumiem, izmantojot mēbeļu kāju aizsargus, un tīriet grīdu, izmantojot piemērotus tīrīšanas līdzekļus. Īpaši uzmanīgi jābūt, ja mājās ir mājdzīvnieki.

Koka paneļu māju grīdas kopšana ar slotu.

Lai saglabātu savu koka māju lieliskā stāvoklī, ir svarīgi sekot šiem padomiem un regulāri veikt pārbaudes. Tādējādi jūsu koka māja kalpos daudzus gadus, saglabājot savu sākotnējo izskatu ilgāk.

Bildes ņemtas no: en.via, 518painters

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences