Ceļojumi5 Labākie ceļojumi mazās grupās 2024. gadā

5 Labākie ceļojumi mazās grupās 2024. gadā

5 Interesantākie un aktīvākie ceļojumi mazās grupās: Korsika, Gruzija, Horvātija, Grieķija, Slovēnija

Ceļojumi mazās grupās piedāvā daudz būtisku priekšrocību, kuru dēļ daudzi ceļotāji izvēlas tieši šāda veida piedzīvojumus. Galvenie plusi ir izmaksu sadale, organizatoriskā atbildība un drošība. Mazajās grupās (līdz 15 cilvēkiem) katra dalībnieka piedalīšanās ceļojumā kļūst efektīvāka. Grupas atbalsts sniedz drošības sajūtu, kas ir īpaši svarīga, ceļojot ārvalstīs. Turklāt mazā grupa ļauj vieglāk organizēt dažādas aktivitātes un nodrošina, ka ceļotājiem tiek pievērsta lielāka uzmanība.

GR20 pārgājiens Korsikā

GR20 pārgājiena ceļš pa kalniem Korsikā
Foto atsauce: Rover

Viens no aizraujošākajiem piedāvājumiem ir pārgājiens pa Korsikas GR20 taku, kas ir viena no grūtākajām un skaistākajām pārgājienu trasēm Eiropā. 200 km garā trase vijas caur kalniem, ezeriem un mežiem, piedāvājot nesalīdzināmas dabas ainavas un izaicinājumus pat pieredzējušiem pārgājējiem. Šī ceļojuma ietvaros grupa tiks sasaukta no 29. maija līdz 12. jūnijam, un pārgājiens ilgs 12 dienas. Dalībniekiem būs jārēķinās ar fiziskiem izaicinājumiem, taču atbalsta transporta klātbūtne atvieglos smagāko inventāra pārvadāšanu. Ceļojuma noslēgumā paredzētas divas atpūtas dienas Vidusjūras krastā.

Cena par šo ceļojumu: 2089 EUR.

Uzzināt vairāk par ceļojuma piedāvājumu: rover

Ceļojums uz Gruziju: Svanetija

Skats uz Gruzijas pilsētu ar klosteri fona
Foto atsauce: Rudy Kirchner

Ceļojums uz Gruziju no 31. jūlija līdz 11. augustam 2024. gadā piedāvās iespēju apmeklēt gan senās, gan mūsdienu kultūras vietas. Ceļojums sāksies galvaspilsētā Tbilisī, turpināsies Batumi un beigsies ar piedzīvojumiem Svanetijas reģionā. Svanetijā grupa varēs izbaudīt Gruzijas augstkalnu dabu, apmeklējot Mestiju un Ušguli. Ceļojuma noslēgumā paredzēta atpūta pie Melnās jūras. Cenā iekļauta izmitināšana un transports, kā arī grupas vadība un atbalsts.

Cena par šo ceļojumu: 1490 EUR.

Uzzināt vairāk par ceļojuma piedāvājumu: markopolo

Ceļojums uz Horvātiju

Skatus no Horvātijas Istras pussalas uz jūru, kur peld laiva.
Foto atsauce: Easy Jet

Izbaudi septiņu dienu ceļojumu uz Istras pussalu un Venēciju, kas aizsāksies 21. jūnijā. Istras pussala ir iecienīta ar savu burvīgo dabu un kultūrvēsturiskajiem pieminekļiem, atrodas Adrijas jūras ziemeļos un piedāvā unikālu atpūtu starp staltiem priežu mežiem un mūžzaļajiem ozoliem. Ceļojums ietvers arī Venēcijas apmeklējumu – pilsētai, kas pazīstama ar savām romantiskām gondolām un šaurajām ielām. Ceļojums sāksies ar ceļu caur Lietuvu, Poliju un Čehiju.

Cena par šo ceļojumu: 329 EUR

Uzzināt vairāk par ceļojuma piedāvājumu: rsp.travel

Brīvdienu piedzīvojums Grieķijā

Vīrietis stāv uz Olimpa kalna augšas vējš viņu pūš
Foto atsauce: The Foxes Photography

Grieķijas mitoloģiskā Olimpa kalna apmeklējums ir īsts piedzīvojums tiem, kuri vēlas iepazīt vēsturi. No 7. līdz 11. jūnijam 2024. gadā maza grupa dosies uz šo svēto vietu, kur, pēc leģendām, mīt seno dievi. Pārgājiens Olimpa Nacionālajā parkā, kalna virsotnes sasniegšana un atpūta kalnu kotedžās. Pēc tam grupa turpinās savu ceļu lejup līdz Egejas jūrai, kur vakaros varēsiet atpūsties, peldoties un baudot vietējo grieķu virtuvi.

Cena par šo ceļojumu: 950 EUR.

Uzzināt vairāk par ceļojuma piedāvājumu: rover

Piedzīvojums Slovēnijā

Slovēnijas ezers pie kalniem un meža
Foto atsauce: Krivec Ales

Slovēnija, ar savām upēm, alpīnajiem kalniem un zaļajiem mežiem, ir ideāls galamērķis tiem, kas meklē piedzīvojumu. No 2. līdz 9. jūnijam 2024. gadā mazā grupā, kuru veido 9 cilvēki, dosies izpētīt šo valsti. Triglava nacionālajā parkā grupa dosies pārgājienā pa kalniem, apmeklēs vietējos dabas brīnumus un baudīs dažādas ūdens aktivitātes. Pirmās dienas pavadīsiet, apgūstot Triglava parka kalnu takas, tostarp Vogel, Viševnik un citas virsotnes. Apmeklēsiet Vintgara aizai un Peričnik ūdenskritumu. Aktivitātes tiks papildinātas ar SUP dēļu braucieniem un peldēšanos kalnu ezeros. Vakaros grupa atpūtīsies, baudot lokālos ēdienus un vīnu.

Cena par šo ceļojumu: 1400 EUR.

Uzzināt vairāk par ceļojuma piedāvājumu: rover

Iemesli kapēc ceļojumi mazās grupās ir drošāki

4 Draudzenes bauda kafiju kafejnīca
Foto atsauce: ELEVATE

Ceļošana mazās grupās var būt drošāka vairāku iemeslu dēļ:

  1. Mazāku grupu vadītājiem ir vieglāk nodrošināt personīgu pieeju un uzraudzīt katru grupas biedra vajadzībām.
  2. Mazās grupas ātrāk un efektīvāk var reaģēt uz neparedzētām situācijām, piemēram, veselības problēmām vai drošības jautājumiem.
  3. Vieglāk saskaņot grupas locekļu vēlmes un intereses, kas samazina riskus un konfliktus.
  4. Grupā, kurā ir mazāk cilvēku, ir vieglāk uzturēt efektīvu komunikāciju, kas ir būtiski jebkurā ārkārtas situācijā.

Ceļojumi mazās grupās sniedz iespēju izbaudīt ceļojumu pilnībā, nodrošinot gan drošību, gan pietiekamu brīvību. Atkarībā no individuālajām interesēm un fiziskās sagatavotības, katrs atradīs sev piemērotu piedāvājumu no mūsu uzskaitītajiem ceļojumiem.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences