Ceļojumi5 Ekskursijas pa Latviju, kuras izbaudīt šoziem

5 Ekskursijas pa Latviju, kuras izbaudīt šoziem

Aktuālas ekskursijas pa Latviju

Ekskursijas pa Latviju ir organizēti ceļojumi, kas paredzēti, lai iepazīstinātu gan vietējos, gan ārvalstu tūristus ar Latvijas kultūras mantojumu un vēsturi. Šādas ekskursijas var būt dažāda veida – no pārgājieniem līdz apskates braucieniem, kas vērsti uz noteiktu tēmu, piemēram, pilsētas arhitektūru, dabas takām, kultūras pasākumiem vai gastronomiju.

Ekskursijas pa Latviju šajā ziemā

Ziema ir brīnišķīgs laiks, lai izpētītu dažādas Latvijas pilsētas. Šīs piecas ekskursijas sniedz iespēju izbaudīt Latvijas ziemas burvību, apmeklējot senas pilis, vēsturiskās baznīcas un skaistus dabas skatus.

1. Vecrīgas senākie dievnami Adventa laikā

15.decembrī piedzīvo Vecrīgas senāko dievnamu burvību Adventes laikā! Sākums plkst. 10:30 Rīgas Doma foajē, ekskursija pa Doma baznīcu un krusteju, sekos pastaiga līdz Sv.Jāņa baznīcai un ekskluzīva iespēja apmeklēt tās pagrabus.

Par ekskursiju vairāk uzzināsi: celojumubode.lv


2. Ziemas ceļojums pa Vidzemi

Dodies uz aizraujošu Ziemas ceļojumu pa Vidzemi 28. janvārī! Apmeklē koka baroka pērli Ungurmuižu un atdzimstošo Ruckas muižu. Izbaudi skatu uz Cēsīm no Sv.Jāņa baznīcas torņa un nobaudi saldos gardumus ar melno ķiploku. Ekskursija no Rīgas, cena 38€, iekļaujot autobusu un gida pakalpojumus. Atgriešanās Rīgā ap 20:00.

Par ekskuriju vairāk uzzināsi: celojumubode.lv


3. Ogres un Rīgas meži

9. decembrī iespēja doties uz aizraujošu ekskursiju “Pirmssvētku ziemas prieciņi Ogres novadā – II”. Sākums Rīgā, baudīsi rīta kafiju “Rīgas mežā”, piparkūku priekus Ķeipenē, apmeklēsi Madlienas baznīcu un noslēgsi dienu ar šokolādes un vīna degustāciju. Cena 38€, ieskaitot transportu un gida pakalpojumus, izņemot ieejas maksas un maltītes. Atgriešanās Rīgā ap 18.30.

Par ekskuriju vairāk uzzināsi: skaistieskati.lv


4. Nosvini Ziemassvētkus ar ekskursiju!

26. decembrī piedzīvo burvīgus Ziemassvētkus ar ekskursiju “Olalā un braunija Ziemassvētki”! Apceļo jauno dizainviesnīcu “Suntažu stacija”. Uzzini par “Unikum” dabiskās kosmētikas ražošanu, baudī pusdienas un vakaru kafejnīcā “Cornelius” ar paipalu delikatesēm un brauniju. Cena 38€, ieskaitot transportu un gida pakalpojumus, neiekļaujot citus apmeklējumus un ēdināšanu. Atgriešanās Rīgā plkst. 20.00.

Par ekskursiju vairā uzzināsi: skaistieskati.lv


5. Ekskursija: Mazsalaca un Skaņaiskalns.

Dodies uz aizraujošu ekskursiju uz Mazsalacu un Skaņaiskalnu par 35€ no cilvēka. Izbraukšana no Rīgas plkst. 07:30, ar pieturu pie Cēsu pils un amatnieku gadatirgu Mazsalacā. Apmeklē Skaņaiskalnu, iepazīsties ar Valtera Herca koka raganām, apskati Vilkaču priedi un dodies pa Sapņu kāpnēm. Ekskursija pa Salacas upes krastu un pikniks dabā. Atpakaļceļā apskatīsi Straupes pili. Ekskursijas ilgums aptuveni 12 stundas.

Par ekskursiju vairā uzzināsi: rigatur.com


Šīs piecas ekskursijas pa Latviju piedāvā iespēju izbaudīt ziemu dažādās pilsētās. Katrs piedāvājums sniedz unikālu iespēju piedzīvot Latvijas kultūras un dabas daudzveidību. Šāda veida ekskursijas kalpo arī kā ideālas dāvanas tuviniekiem!

Bildes ņemats no: latvia.travel, liveriga, la.lv, valmieraszinas, skaistieskati.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences