Sports4. maijā “Tower” naktsklubā norisināsies cīņu šovs “KSPROFL Fight Night 3”

4. maijā “Tower” naktsklubā norisināsies cīņu šovs “KSPROFL Fight Night 3”

Rīgā notiks cīņu turnirs “LVBET KSPROFL Fight Night 3”

4. maijā “Tower” naktsklubā norisināsies cīņu šovs “LVBET KSPROFL Fight Night 3”, informē portāls balticevents.info.

Vakarā gaitā ir ieplānotas vairākas cīņas pēc “KSPROFL” noteikumiem, boksa cīņas ar MMA cimdiem, kā arī norisināsies cīņas ar plikām dūrēm.

Šoreiz jūrmalnieks Dans Bukovskis aizstāves savu “KSPROFL” čempiona jostu cīņā pret rīdzinieku Niku Bemberi.

Par galveno vakara notikumu kļust cīņa par “KSPROFL” čempiona jostu uz plikām dūrēm, kur cīnīsies Latvijas pārstāvis Jānis “Yodzy” Jodzevičs un Lietuvas sportists Vytautas “Kapa” Kubilius.

Šova ietvaros būrī kāps arī tādi sportisti, kā Jānis Jēkabsons, Deniss Mudrijs, Markus Maksimovs, Didzis Kurmēņevs, Maksims Degtjariks, Maksims Mozolis, Niks Bemberis, Ajvengo Kozlovskis, Sigurds Stūrītis, Raitis Helmanis un daudzi citi cīkstoņi no Rīgas, Salaspils, Jūrmalas, Pļaviņām, Jelgavas, Bauskas, Ogres un Īkšķiles.

 “KSPROFL” jeb “Kings Of Streets professional fighters league” (“Ielu Karaļi – Profesionālo Cīkstoņu Līga) – idejas autori, kā arī dibinātāji ir Kaspars Rūtiņš un Roberts Rāviņš. ⁠Šovs ir domāts visiem. Pasākuma rīkotāji vēlās palīdzēt un dot iespēju attīstīties vietējiem sportistiem, kā arī popularizēt cīņu sportu Latvijā.

Kā informē paši turnīra rikotāji, šajā reizē pieteikumu uzstāties būrī ir ļoti daudz. Dalību vēlās pieņemt cīkstoņi no daudziem Latvijas cīņu klubiem, kā arī no daudziem cīņu sporta veidiem. Priekšroka tiek dota pieredzējušiem cīkstoņiem, bet organizācija ieņem arī cilvēkus bez iepriekšējās sacensību pieredzes, pretī piemeklējot godīgu un līdzvērtīgu pretinieku.

Plašāka informācija par pasākumu ir pieejama oficiālā līgas mājaslapa www.ksprofl.com. Biļetes uz cīņu šovu var iegādāties visās “Biļešu Serviss” kasēs.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences