Ceļojumi4 Ekskursijas Uz Lietuvu, Kuras Apmeklēt Šovasar

4 Ekskursijas Uz Lietuvu, Kuras Apmeklēt Šovasar

Apmeklē mūsu kaimiņvasti! Apskatīsim 4 ekskursijas uz Lietuvu, kurās varēsi uzzināt vairāk par tās kultūru

Lietuva ir valsts ar bagātu vēsturi, skaistu dabu un unikālu kultūru. Lietuviešu valoda, viena no vecākajām indoeiropiešu valodām, ir saglabājusies vairāk nekā 5000 gadus un to šodien lieto apmēram 3 miljoni cilvēku. Aptuveni 40% valsts teritorijas klāj meži, kas piedāvā mājvietas dažādām savvaļas dzīvnieku sugām un atrodas piecos nacionālajos parkos.

Šovasar piedāvājam četras aizraujošas ekskursijas, kas ļaus iepazīt Lietuvas kultūru, vēsturi un dabas skaistumu. Apskatīsim šīs četras ekskursijas uz Lietuvu sīkāk, lai palīdzētu jums izvēlēties savu nākamo vasaras piedzīvojumu!

Klasiskā Viļņa

Viļņas pils dzeletnā krāsā skats no koku alejas
Foto atsauce: Karolis Samuolis

Viļņa, Lietuvas galvaspilsēta. Ekskursija sākas ar izbraukšanu no Rīgas plkst. 7:30 un ceļš ilgst līdz pat vakaram, atgriežoties Rīgā ap 21:00-24:00. Viļņas vecpilsēta ir ”UNESCO” Pasaules mantojuma vieta, kas slavena ar savu arhitektūru un vēsturiskajām ēkām. Ekskursijas laikā varēsiet apmeklēt Trīs Krustu skatu laukumu, Sv. Annas baznīcu, Ģedimina torni un daudz ko citu. Užupes Republika piedāvā unikālu pieredzi, kas līdzinās Parīzes Monmartram un Kopenhāgenas Kristiānijai. Cena no cilvēka ir €45.

Uzzināt vairāk par ekskursiju: rigatur

Rožu un saules maģija Šauļos

Šauļi, garākā iela starp vairākustāvu mājām.
Foto atsauce: pamatyk Lietuvoje

Šauļi, pazīstama kā saules pilsēta, piedāvā ekskursiju, kas iekļauj nozīmīgākās vietas un skaistākos parkus. Šīs ekskursijas cena pieaugušajiem ir €39, bet bērniem – €35. Ekskursijā iekļauta Frenkeļa villa, kas ir izcils jūgendstila arhitektūras paraugs, un rožu parks ar vairāk nekā 1500 rožu šķirnēm. Pusdienās tiks piedāvāta tradicionālā lietuviešu aukstā zupa un cepelīni. Ekskursijā ar vietējo gidu iepazīsim arī Šauļu vēsturiskās vietas, piemēram, Saules kaujas pieminekļus un Valerijonas tējnīcu, kas darbojas kopš 1870. gada. Pēc tam varēsiet apmeklēt Šauļu Universitātes bibliotēkas centu istabu, kas izklāta ar vairāk nekā 150 tūkstošiem monētu, un “RŪTA” šokolādes veikaliņu.

Uzzināt vairāk par ekskursiju: balt-go

Lietuvas Venēcija: Rusne, Šilute, Minge

Lietuvas Venēcija: Minge zvejnieku ciemats ar upi centrā mājas un laivas ap šo pussalu
Foto atsauce: Baltic Seaside

Divu dienu ekskursija pa Lietuvas Venēciju notiks 16.-17. jūlijā. Ceļojums sākas plkst. 7:30 no Rīgas. Pirmā diena ietver ekskursiju Šilutē un Rusnes salā, kur uzzināsiet par vēsturi un zvejniecības tradīcijām. Rusnes sala ir Lietuvas lielākā sala, kas atrodas starp Nemunas deltas atzarojumiem. Minge, pazīstama kā mazā Venēcija, piedāvā unikālu zvejnieku ciematu ar upi centrālās ielas vietā. Otrajā dienā apmeklēsiet Kuršu kāpu, kas ir Lietuvas tuksnesis, ar gleznainām smilšu kāpām un kormorānu koloniju. Cena ir €135, un tajā iekļauts transporta pakalpojums, nakts viesnīcā un brokastis.

Uzzināt vairāk par ekskursiju: skaistieskati

Sventes lavandas un Zarasai panorāmas tilts

Bites apputekšņo lavandu ziedus lidodamas
Foto atsauce: Pixabay

Vienas dienas ekskursija notiks 14. jūlijā, sākot no Rīgas plkst. 7:30. Ekskursijas cena ir €42. Pirmais pieturas punkts ir Sventes lavandas lauki, kur varēsiet apskatīt unikālo ziedu dārzu. Pusdienas tiks piedāvātas Zarasai ūdensdzirnavās, kur baudīsiet dārzeņu zupu un cepelīnus. Pēc tam dosieties uz Zarasai panorāmas tiltu, kas piedāvā lielisku skatu uz ezeriem un salām. Ekskursijas beigās apmeklēsiet Raiņa jaunības dienu vietu Berķenelē, kur iepazīsiet Saules labirintu un Pliekšānu viesistabu. Atgriešanās Rīgā ir plānota ap plkst. 21:00.

Uzzināt vairāk par ekskursiju: remirotravel

Ekskursijas uz Lietuvu

Šīs ekskursijas piedāvā daudzveidīgas iespējas iepazīt Lietuvas bagāto kultūru, vēsturi un dabu. Izvēlieties savu ceļojumu un baudiet neaizmirstamu vasaru mūsu kaimiņvalstī!

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences