Ceļojumi4 Ekskursijas uz Igauniju pavasarī

4 Ekskursijas uz Igauniju pavasarī

Apskatīsim 4 dažādas ekskursijas uz Igauniju: Vairākas salas, ūdenskritumi, parki

Igaunija ir kļuvusi par populāru galamērķi arī latviešiem. Šajā rakstā apskatīsim vasaras saulgriežu svinības Sāremā salā, aizraujošas ekskursijas, kurās varēs apmeklēt strausu fermas un muižas. Aplūkosim četras ekskursijas uz Igauniju, kas ir ideāls veids kā apskatīt šo valsti bez steigas.

1. Vasaras saulgriežu svinēšana Sāremā salā

Sārema salas krasts, saulriets Igaunijā

Pirmā diena

22 jūnijā ekskursanti dosies uz Sāremā salu, kur tiks apmeklēta ‘’Muhu’’ strausu ferma, lai iepazītu strausus un citas eksotiskas dzīvnieku sugas. Vēlāk tiks apskatīts Kuresāres vecpilsēta un ‘’Asa SPA’’ viesnīca, kur paredzētas divas naktis pavadīt.

Otrā diena

Nākamajā dienā grupa iepazīs Sāremā simbolus – kadiķus un Serves zemesragu. Tiks degustēts kadiķu sīrups un apmeklēta sinepju saimniecība, kurā gatavo dažāda stipruma sinepes. Diena noslēgsies ar atpūtu modernajā SPA kompleksā.

Trešā diena

Pēc brokastīm un rīta peldes SPA baseinos grupa izrakstīsies no viesnīcas un dosies atpakaļ uz kuģa prāmi. Pa ceļam tiks apmeklēta ”Tellustes’’ muiža , kur varēš apskatīt senos ozolu un akmens tēlniecības darbus.

Cena: 180.00 EUR par personu

Vairāk par ekskursiju uzzināsi: remirotravel

Igaunijas ūdenskritumu tūre

Cilvēks pie ūdenskrituma Igaunijā.

Pirmā diena

Sākot no Rīgas, ekskursija vērsīsies uz Igaunijas ziemeļdaļu, kur ekskursanti varēs redzēt ‘’Trepojas’’, ‘’Keilas’’ un ‘’Tūrisalu’’ ūdenskritumus. Diena turpināsies ar iespaidīgā Jegalas ūdenskrituma apmeklējumu un noslēgsies ar nakšņošanu pie ezera.

Otrā diena

Otrā diena sāksies ar brokastīm, pēc kurām sekos Baltijas augstākā ūdenskrituma apmeklējums – ‘’Valaste jugai’’. Diena turpināsies ar pastaigām gar jūru un glinti, apskatot ‘’Aluojas’’ ūdenskritumu kaskādes.

Cena: 120 EUR par personu.

Vairāk par ekskursiju uzzināsi: celasoma

Vienas dienas ekskursija uz Igauniju

Tallinas baznīca

Aizraujoša dienas ekskursija 18. maijā piedāvā iespēju apmeklēt Igaunijas stādu tirgu Tiri pilsētā, baudot tulpju ziedēšanu Kirnas muižā un iepazīstoties ar Olustveres muižu.

Ekskursijas diena sākas plkst. 7:30, izbraucot no Rīgas. Pirmā pietura ir Tiri pilsēta, ko dēvē par Igaunijas pavasara galvaspilsētu. Te jau 45. reizi norisinās plašais pavasara ziedu gadatirgus, kas pulcē dārzkopības entuziastus no visām Baltijas valstīm. Apmeklētāji var iegādāties dažādus stādus un sēklas vai vienkārši izbaudīt ziedošo skaistumu.

No Tiri pilsētas ceļotāji dosies uz Kirnas muižu. Muižas parks šajā laikā pārvēršas par krāšņu tulpju jūru, piedāvājot vairāk nekā 60 dažādas tulpju šķirnes. Parkā ir izveidotas īpašas vietas fotografēšanai un atpūtai.

Pēdējā ekskursijas pietura ir Olustveres muiža, kas ir viens no labāk saglabātajiem muižu kompleksiem Igaunijā. Ekskursija muižā ietver ne tikai kungu mājas apskati, bet arī citas ēkas un angļu tipa parku. Ekskursijas laikā būs iespēja uzzināt vairāk par muižas vēsturi un apskatīt tur esošās kolekcijas. Ekskursija noslēgsies ar atgriešanos Rīgā ap plkst. 22:00.

Cena: 39 EUR par personu

Vairāk par ekskursiju uzzināsi: celojumubode

Ekskursija uz Hījumā salu

Māja pie klints Igaunijas salā Hījuma

Aizraujoša divu dienu ekskursija, kas notiks 27.-28. jūlijā, piedāvā iespēju iepazīt Hījumā salu, Igaunijas otro lielāko salu, kas slavena ar savu neskarto dabu.

Pirmā diena:

Ekskursija sākas Rīgā, no kurienes plkst. 7:30 izbrauc uz Hāpsalu, lai no turienes ar prāmi pārceltos uz Hījumā salu. Ceļā paredzēta kafijas pauze Salacgrīvā. Prāmja brauciens līdz salai aizņem apmēram 1 stundu un 15 minūtes, kurā laikā ir iespējams pusdienot prāmja kafejnīcā.

Tālāk ir ‘’Pihalepa’’ baznīcas apmeklējums. Šī baznīca ir vecākais mūra dievnams salā, tas tika būvēts 1255. gadā. Apmeklējums baznīcā ir par ziedojumiem. Vēlāk tiek apskatīta ‘’Suuremoisa’’ muiža no ārpuses, kas ir lielākā un greznākā 19. gadsimta muiža salā, un tiek veikta pastaiga pa Kassari pussalu. Vakarā ekskursantiem ir iespēja apmeklēt piedzīvojumu centru “Tuuletorn”. Nakšņošana notiek Hotell Lõokese viesnīcā.

Otrā diena: Hījumā salas izpēte

Ekskursijas otrā diena sākas ar brokastīm viesnīcā un izbraukšanu uz Kepu pussalu, kur tiek aplūkotas senās dzirnavas un ‘’Vanajðgi’’ ieleja. Apmeklējums ‘’Kepu’’ bākai, kas ir trešā vecākā nepārtraukti strādājošā bāka pasaulē un no kuras paveras iespaidīgi skati uz Baltijas jūru.

Pēcpusdienā ekskursanti apskata ‘’Tahkunas’’ un ‘’Ristnas’’ bākas, kā arī apmeklē Kerdla, kas ir Hījumā salas galvaspilsēta. Diena noslēdzas ar prāmja braucienu atpakaļ un atgriešanos Rīgā ap plkst. 22:00.

Cena: 135 EUR par personu

Vairāk par ekskursiju uzzināsi: skaistieskati

Ekskursijas uz Igauniju

Igaunijas vēsturiskās ēkas pilsētā

Katra no šīm ekskursijām ir rūpīgi izstrādāta, lai ļautu ceļotājiem iepazīīt Igaunijas kultūru un dabu. Igaunija ir ievērojama ar savu bagātīgo kultūras dzīvi, piedāvājot daudzus klasiskās mūzikas koncertus un festivālus. Šis padara Igauniju par aizraujošu galamērķi!

Bildes ņemtas no: visitestonia, lonelyplanet, explore.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences