Mūzika31. maijā 2025. gadā uzstāsies JONY Rīgā ''Wondersalā''

31. maijā 2025. gadā uzstāsies JONY Rīgā ”Wondersalā”

Atklāj vasaru ar koncertu brīvdabas notikumu vietā ”Wondersalā”. Ieradīsies gaidītais mūziķis JONY Rīgā

JONY, kura īstais vārds ir Džahid Huseinli, ir izcils azerbaidžāņu dziedātājs, kurš ir kļuvis par starptautiski atzītu šovbiznesa zvaigzni. Pateicoties savām hitu dziesmām “Kometa”, “Nikak” un “Titri”, mūziķis ir iekarojis miljoniem fanu sirdis visā pasaulē. Viņš ir ne tikai populārs, bet arī atzīts par “numur viens” starp šovbiznesa lielākajiem māksliniekiem un ir vairākkārtējs mūzikas balvu ieguvējs.

JONY (Jahids Huseinovs)

Azarebaidžāņu mūziķis JONY rāda sirds formu ar rokām

JONY ieguva slavu ne tikai ar savu unikālo vokālu un hitiem, bet arī ar interesantu personību. Anekdotiski viņš sāka lietot savu skatuves vārdu “JONY”, kad skolasbiedri nevarēja atcerēties viņa īsto vārdu, un tas radies no viņa bērnības mīļākā multfilmas varoņa Johnny Bravo vārda. JONY arī ir uzvarējis Krievijas realitātes šovā “The Masked Singer” 2021. gadā.

Kur un kad notiks koncerts?

Cilvēki sastājušies pie skatuves Wondersalā

31. maijā uzstāsies JONY Rīgā. Šis pasākums solās būt viens no gada nozīmīgākajiem koncertiem šovasar, kurā ikviens apmeklētājs varēs izbaudīt aizraujošu un emocionāli piesātinātu muzikālo vakaru.

Informācija par biļetēm

Svarīgs paziņojums tiem, kas iegādājās biļetes uz JONY koncertu, kas bija ieplānots 2022. gada 4. jūnijā Arēnā Rīga – visas šīs biļetes ir derīgas kā “Ieejas biļete” uz 31. maija koncertu Wondersalā. Tas ir lielisks bonuss tiem, kas jau ir sagatavojušies šim notikumam, un vienlaikus atvieglojums tiem, kas varēja būt nobažījušies par biļešu derīgumu. Bet tie, kas vēl nav iegādājušies biļeti, to var izdarīt: bilesuserviss.

Bildes ņemtas no: radior, wondersala, volna.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences