Mūzika3. Lielais Koncerts - iet vai neiet?

3. Lielais Koncerts – iet vai neiet?

3. Lielais Koncerts – 01.06.2024

2024. gada 1.jūnijā – Mežaparka estrādē norisināsies 3. Lielais Koncerts, kas, iespējams, būs viens no lielākajiem mūzikas pasākumiem Rīgā, līdz šim. Lūk, pāris faktori kāpēc jums vajadzētu apsvērt, vai doties uz šo grandiozo pasākumu.

Kas jūs sagaida?

Mūzikas Žanri un Mākslinieki: Gatavojieties baudīt plašu muzikālo žanru klāstu, sākot no popmūzikas līdz pat klasiskajai. Ar ap 100 Latvijas mūziķiem uz skatuves, jūs varat gaidīt tādas mūzikas zvaigznes kā SHIPSEA, PĒRKONS, BERMUDU DIVSTŪRIS, OLGA RAJECKA, un daudzi citi. Vai esat popmūzikas fans vai klasiskās mūzikas cienītājs, šajā koncertā atradīsies kaut kas katram.

Grupa instrumenti

Cik maksā biļete?

Biļešu Cenas un Vieta: Biļetes ir pieejamas no 25 līdz 120 eiro, atkarībā no jūsu izvēlētās zonas. Koncerts notiks Mežaparka Lielajā estrādē, kas ir viena no skaistākajām un vēsturiskākajām koncertu vietām Rīgā.

Labs skatuves noformējums

Unikāla Skatuves Uzstādīšana: Koncerts piedāvās unikālu skatuves noformējumu ar iespaidīgu dizainu un videoprojekcijām. Skatītājiem būs iespēja sēdēt koru podestos, kas nodrošina labu redzamību, un būs pieejama īpašā fanu zona tuvāk skatuvei.

3. Lielais Koncerts

Kādam vecumam?

Dažādas Paaudzes: 3. Lielais Koncerts ir piemērots visām paaudzēm. Ja esat jaunāks mūzikas cienītājs, jums patiks mūsdienu pop un roka izpildītāji. Vecākajiem klausītājiem patiks klasiskie priekšnesumi un leģendārie Latvijas mūziķi.

Mūzikas Daudzveidība: Šis koncerts ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas izbaudīt mūzikas daudzveidību un piedzīvot dažādu žanru apvienojumu.

gustavo lielais koncerts

Papildus Informācija

  • Laiks: Koncerts sāksies plkst. 20.30, bet ieeja būs atvērta no plkst. 18.30.
  • Ēdiens un Dzērieni: Pasākuma norises vietā ienest ēdienus un dzērienus nav atļauts, bet apmeklētājiem būs pieejamas kafejnīcas un bārs.
  • VIP Biļetes: Ja vēlaties izsmalcinātāku pieredzi, VIP biļetes piedāvā sēdvietas zem jumta, pieeju atsevišķiem bāriem un iespēju apmeklēt oficiālo balli pēc koncerta.

Vai ir vērts apmeklēt?

Vai vēlaties piedzīvot muzikālu brīnumu pašā vasaras sākumā? 3. Lielais Koncerts piedāvā kaut ko katram mūzikas mīļotājam. Neatkarīgi no jūsu mūzikas gaumes, šis koncerts solās būt neaizmirstams pasākums, kas apvienos Latvijas mūzikas zvaigznes.

Bildes ņemtas: LSM, Aula

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences