Ceļojumi3 Labākās autobusu tūres pa Eiropu

3 Labākās autobusu tūres pa Eiropu

Apskati 3 labākās autobusu tūres pa Eiropu. Izbaudi vēsturi, dabas skatus un vietējo virtuvi

Eiropa ir vieta, kur katrs ceļotājs var atrast sev kaut ko tīkamu – vēsturiski pieminekļi, kalni, dabas skati, pat jautras aktivitātes un vietējo Eiropiešu kulinārja. Autobusu tūres ir lab izvēle, lai izpētītu šo daudzveidību. Šajā rakstā iepazīstināsim jūs ar piecām labākajām autobusu tūrēm, kas sniedz iespēju apmeklēt Eiropas skaistākās vietas.

Vācijas un Harcas kalni: 6 dienu ceļojums

Skats ar Harcas kalniem Šveicē.

No 2024. gada 1. līdz 10. jūlijam ir iespēja apskatīt Vācijas ainavu un arhitektūras skaistumu autobusu tūrā. Ceļojums sākas ar apmeklējumu maģiskajā Velna tiltā Kromlavas parkā, pārejot pie elpu aizraujošajām Bastei klintīm Saksijas Šveicē. Apmeklējiet Vernigerodes pili un pilsētu, kas ir slavena ar savu bagātīgo vēsturi un pildrežģu ēkām. Izbaudiet Goslāras vēsturisko šarmu, pārgājienus pa Harca kalniem un iespaidīgo Baumana alu. Ceļojums noslēgsies ar relaksējošu laiku ”Šprēvaldes” termālajos baseinos, piedāvājot gan atpūtu, gan kultūras un dabas iespaidus.

Datumi: 1. līdz 10. jūlijam

Ceļojuma cena: € 435.00

Uzzināt vairāk par ceļojumu: apsauli

Spānija: 10 dienu ceļojums

Spānijas balto smilšu pludmale, balta māja pie jūras.

Apmeklējiet Spāniju, kur tirkīzzila jūra un zelta smiltis gaida ikvienu. Ceļojumā varēs izbaudīt dažādus spēņu ēdienus un aizraujošas flamenko dejas. Iepazīstiet Spānijas kultūru un vēsturi, apmeklējot slaveno Salvador Dali muzeju Figeresē, baudot arhitektūras šedevrus Barselonā, kā piemēram, Gaudi “Sagrada Familia” un relaksējoties pie krāšņās Kosta Bravas piekrastes. Vēl ir iespēja apmeklēt ”Montseratas” klosteri un Andoru, kas piedāvā unikālas iepirkšanās un pārgājienu iespējas. Ceļojuma laikā izbaudiet arī pašmāju sangriju, kas padarīs Jūsu brīvdienas neaizmirstamas.

Datumi: 13. līdz 22. septembris

Ceļojuma cena: 469 €

Uzzināt vairāk par ceļojumu: rsp.travel

Slovākija: 6dienu ceļojums

Augsto Tatru kalni Slovākijā vakara saulrietā.

Iepazīstiet Slovākiju, apmeklējot Oravas pili, kas lepojas ar skaistajiem skatiem no klints virsotnes. Apskati Demanovas Brīvības alu ar tās burvīgajiem stalaktītiem un stalagmītiem. Relaksējieties ”Vrbov” termālajā parkā ar ārstnieciskajiem ūdeņiem. Izstaigājiet vēsturisko ”Spiškas” cietoksni, ”UNESCO” mantojumu. Piedzīvojiet Augsto Tatru kalnu dabas skatus. Šis ceļojums ir ideāla izvēle dabas un kultūras mīļotājiem, kuri meklē gan aktīvu atpūtu, gan relaksāciju.

Datumi: 21. līdz 26. maijs

Ceļojuma cena: 289 €

Uzzināt vairāk par ceļojumu: celojumubode

Autobusu tūres

Autobusu tūres ir populārs ceļošanas veids, ko izvēlas daudzi ceļotāji, un tam ir vairāki iemesli, kas padara šo transporta veidu īpaši pievilcīgu. Autobusu tūres nodrošina visu nepieciešamo ceļošanas plānošanu, tostarp transportu, ekskursijas un arī naktsmītnes. Tas nozīmē, ka ceļotājiem nav jāuztraucas par maršruta izplānošanu vai biļešu iegādi katram posmam, kas ļauj pilnībā koncentrēties uz apskates objektiem un atpūtu. Modernie tūristu autobusi ir aprīkoti ar ērtām sēdvietām, kondicionieri un dažkārt arī Wi-Fi, kas padara ilgstošu braucienu ērtāku. Turklāt ceļošana organizētā grupā var būt drošāka, it īpaši mazāk pazīstamos vai attālākos galamērķos.

Bildes ņemtas no: viaurbis, saechsische-schweiz, muchbetteradventures, europeanbestdestinations

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences