Veselība3 Efektīvi Veidi Kā Tikt vaļā no iesnām.

3 Efektīvi Veidi Kā Tikt vaļā no iesnām.

Rudens ir klāt un ar aukstajiem vējiem. Tas ir laiks, kad daudzi no mums cīnās ar nevēlamām saaukstēšanās pazīmēm, piemēram, iesnām. Kā ātrāk atbrīvoties no šīs kaitinošās problēmas?

Kas izraisa iesnas?

Iesnas parasti rodas kā mūsu ķermeņa reakcija uz vīrusiem, kā arī pret ārējiem alergēniem, piemēram, putekļiem un ziedputekšņiem. Rudens periodā saaukstēšanās dēļ cilvēki bieži tiek pakļauti šādiem kairinātājiem.

Sieviete cīnās ar iesnām

1. Veids: Iesnām Dziednieciskās Tējas un C vitamīns

Daži no pieejamākajiem veidiem, kā mazināt iesnas, ir siltas tējas, sālsūdens skalošana un inhalācijas ar ēteriskajām eļļām. Zinātnieki norāda, ka arī dabiski vitamīni, piemēram, C vitamīns, var palīdzēt stiprināt imūnsistēmu un mazināt iesnu simptomus. C vitamīnu var iegādāties jebkurā aptiekā Latvijā, kā arī Benu Aptiekā!

2. Veids: Gaisa Mitrināšana un Kumelīšu Tvaiki

Palīdzēt pret iesnām var gaisa mitrinātājs vai, ja patīk, tās pašas kumelītes, kliņgerītes. Var vārīt katliņu uz plīts un atrasties telpā, bet nekādā gadījumā nevajadzētu liekties pāri katliņam un elpot tvaikus, jo jūs apdedzināsiet elpceļus.

Papildus tam elpceļus var regulāri skalot ar sālsūdeni vai jūras ūdeni.

3. Veids: Smalki sagriezti sīpoli

JVēl viens veids kā tikt galā no iesnām? Dodieties uz tuvāko veikalu un iegādājieties pāris kilogramus sīpolu. Paņemiet aso nazi un sāciet smalki šķēlēt sīpolus. Iedvesmojieties no šī smaržīgā aromāta un tuvojiet savu degunu šim sīpolu. Pēc šīs procedūras jūsu iesnas būs pazušas, un jums būs enerģija nākamajai dienai. Sīpoli palīdzēs atvērt degunu.

Iesnas var būt kaitinošas, taču, izmantojot pareizos līdzekļus un zinot, kas izraisa šos simptomus, var veiksmīgi cīnīties ar tiem. Neaizmirsīsim arī par zālēm, kas veic inovācijas veselības jomā, lai varētu justies labāk.

Noteikti konsultējieties ar ārstu pirms jebkādu pašārstēšanās metožu izmantošanas.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences