Mūzika2024. gada vasarā uzstāsies Bryan Adams Rīgā

2024. gada vasarā uzstāsies Bryan Adams Rīgā

Bryan Adams Rīgā

8. jūlijā Arēnā Rīga notiks Bryan Adams koncerts. Tā ir daļa no viņa “So Happy It Hurts” tūres. Šī tūre ir nosaukta pēc viņa 15. albuma.

Bryan adamsa koncerttūres sarkans baneris

Par Bryan Adams

Bryan Adams, kura karjera ilgst jau vairāk nekā 40 gadus, ir pazīstams ar savām populārajām dziesmām kā piemēram: ”Summer Of 69”, ”Heaven”, ”I Do It For You” un ”Christmas Time”. Mūziķis ir sadarbojies ar dažādām mūzikas industrijas ikonām kā Tina Turner, Hans Zimmer, Barbra Streisand, Sting, and Rod Stewart. Viņš galvenokārt aizraujas ar mūzikas žanru: Alternative rock. Bryan Adams ir arī viens no retajiem māksliniekiem, kurš no alt-country žanra izkļuvis un guvis komerciālos panākumus.

Bryan Adams Koncertā ar publiku

Albums “So Happy It Hurts”

Bryan Adams savā 15. albumā “So Happy It Hurts”, kas iznāca 2022. gada 11. martā, stāsta par dzīvi pēc COVID-19 pandēmijas. Adams pats nospēlēja lielāko daļu instrumentu šajā albumā, kas izceļ brīvību un spontanitāti. Albumā ir dziesmas, kuras Adams sarakstījis pirms pandēmijas un arī dziesmas, kas tapušas sadarbībā ar Robert John “Mutt” Lange. Albums atspoguļo mākslinieka aizraujošo muzikālo ceļojumu ar tādām dziesmām kā “So Happy It Hurts” un “I’ve Been Looking For You”.

Albumu vari noklausīties arī: spotify.com

Bryan Adams Albūms “So Happy It Hurts”

Biļetes

Biļetes ir pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā no 26. janvāra, bet koncertu kluba biedriem – agrāka piekļuve jau no 24. janvāra.Bryan Adams Rīgā

8.jūlijā plkst. 20:00 Arēnā Rīga notiks Bryan Adams koncerts. Šajā koncertā viņš prezentēs savu jauno albumu “So Happy It Hurts”. Koncerts simbolizē brīvību un dzīvesprieku pēc pandēmijas. Biļetes jau ir pieejamas un tas solās būt neaizmirstams pasākums rokmūzikas faniem.

Bildes ņemtas no: allevents.in, randoms.lv, aaabackstage.com, soundcheckentertainment.ca

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences