Transports2023. gada Motocikls Triumph Street Triple 765 RS

2023. gada Motocikls Triumph Street Triple 765 RS

2023. gads motociklu pasaulē ir iezīmējies ar izcilu sasniegumu – Triumph Street Triple 765 RS kļūst par Motorcycle News (MCN) Gada Motociklu. Šis prestižais apbalvojums apliecina Triumph inovāciju un tehnoloģiju sasniegšanu.

Triumph Street Triple 765 RS – MCN Gada Motocikls

Triumph ir atkārtoti pierādījis savu vērtību, iegūstot Gada Motocikla titulu otro gadu pēc kārtas. Street Triple 765 RS izcēlās ne tikai ar augstāko jaudu klasē, bet arī ar tehnoloģiju un stila uzlabojumiem. Pēc Tiger Sport 660 panākumiem 2022. gadā, Triumph atkal apliecina savu līderpozīciju motociklu tirgū.

Tehnoloģiskais Brīnums: Street Triple 765 RS

Šis modelis nāk ar jaunāko tehnoloģiju, kas ietver augstākās specifikācijas Brembo Stylema bremzes un iespaidīgu veiktspēju. Ar 130PS jaudu un no Moto2™ sacīkšu motoriem aizgūtiem uzlabojumiem, Street Triple 765 RS ir gan ceļu, gan trases motocikls. Tas apvieno spēku, precizitāti, lai nodrošinātu neaizmirstamu braukšanas pieredzi.

Tehniskie Parametri un Cena

Triumph Street Triple 765 RS ir aprīkots ar 765 cc, trīs cilindru dzinēju, kas sasniedz maksimālo jaudu 130 PS pie 12,000 apgriezieniem minūtē. Motociklam alumīnija divu daļu spararāmis, un moderns bremžu un piekares sistēmu komplekts. Ar sākotnējo cenu no $12,595, šis motocikls piedāvā izcilu kvalitāti par savu cenu.

2023. gads motociklu pasaulē atzīmē Triumph Street Triple 765 RS triumfu. Ar savu spēcīgo motoru, augstāko tehnoloģiju un moderno dizainu, tas ir ne tikai MCN Gada Motocikls, bet arī standarts, pēc kura tiks vērtēti nākotnes sporta motocikli.

Bildes ņemtas no: triumphmotorcycles

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences