Aktīvā atpūta10 Idejas foršiem Lieldienu dekoriem 2024. gadā

10 Idejas foršiem Lieldienu dekoriem 2024. gadā

10 Lieldienu dekori, kas papildinās Jūsu mājas interjeru ar krāsainiem, interesantiem un jautriem akcentiem

Lieldienas ir lielisks iemesls, lai mājas interjeru piepildītu ar krāsainiem un pavasarīgiem dekoriem. 2024. gadā aicinām pievērst uzmanību radošiem un viegli realizējamiem dekoru veidošanas veidiem, kas ienesīs Jūsu mājoklī Lieldienu un pavasara noskaņu. Lieldienas ir laiks, kad vēlamies mājas aizpildīt ar zaļumu, gaišumu un svētku sajūtu, tāpēc piedāvājam dažādas idejas, kā to īstenot.

1. Olu kartona cālīši

Mazi Lieldienu dekori: Olu kartona cālīši
Foto atsauce: toplay.co.za

Nemetiet olu kastes ārā pēc olu krāsošanas vai Lieldienu cepumu gatavošanas. Katru no tiem var pārvērst sešos mīlīgos cālīšos, piepildot tos ar konfektēm vai citiem gardumiem. Katram pie galda pievienojiet vienu, sagaidot viesus ar sirsnīgu dāvanu.

2. Origami zaķi

Video atsauce: youtube.com

Izmantojot origami tehniku, varat radīt jebko, tostarp šos burvīgos Lieldienu tēlus. Salokiet vienkāršu vai rakstainu papīru par cālīšiem vai zaķiem. Tas ir arī lielisks veids, kā atslēgties no svētku ēddiena gatavošanas. Šit ir arī pamācoš video kā izveidot mīlīgus origami zaķus.

3. Lieldienu saulesķērāji

Sieviete rokās tur Lieldienu saulesķērāju.
Foto atsauce: etsy.com

Ar šo radošo komplekti varat izveidot krāsainus papīra saulesķērājus Jūsu logiem. Uzlieciet tos, un, kur saule tos sasniegs, tie ienesīs mājās krāsainu gaismu, ko īpaši novērtēs bērni.

4. Papīra šķīvju dzīvnieki

Papīra šķīvju dzīvnieki dažādās krāsās uz galda
Foto atsauce: diythought.com

Lieliska nodarbe maziem bērniem, šie ar ”googly” acīm izveidotie Lieldienu radījumi ir viegli izgatavojami, lai rotātu Jūsu sienas, galdu vai bērnu istabu.

5. Papīra burkānu dāvanu kastes

Papīra burkānu dāvanu kastes uz balta fona.
Foto atsauce: etsy.com

Lai arī bērni saņem visu jautrību ar Lieldienu groziem, bet arī pieaugušie ir pelnījuši svētku aktivitātes. Ja rīkojat svētkus, izveidojiet šīs burvīgās papīra burkānu kastes, piepildot tās ar Jūsu iemīļotajiem Lieldienu saldumiem un citiem labumiem, un pasniedziet tās kā ballītes suvenīrus.

6. Lieldienu zaķu zefīri

Lieldienu zaķu zefīri uz rozā šķīvja.
Foto atsauce: ohjoy.com

Radīt Lieldienu noskaņu var arī ar gardiem zefīriem, ko ģimene ar prieku palīdzēs gatavot virtuvē. No vienas gatavošanas reizes sanāk vismaz divpadsmit, tāpēc tie nepazudīs ātri.

7. Lieldienu kartiņas

Lieldienu kartiņas dažādās krāsās zaķu formā ar vārdiem.
Foto atsauce: etsy.com

Kartiņas olu formā ir radoša nodarbe, ko varat veidot kopā ar bērniem. Izvēlieties dažādas māla vai plastalīna krāsas, lai iegūtu marmora efektu. Tās var izmantot, lai marķētu Lieldienu grozus, piekārtu kā rotājumus vai izveidotu pievilcīgu vainagu.

8. Lieldienu olu sveces

Lieldienu olu formas, pasteļu krāsas sveces
Foto atsauce: etsy.com

Šī ir videi draudzīga nodarbe, kas var kalpot arī kā galda dekorācija Lieldienu vakariņām. Dodiet otrreizēju iespēju iztukšotām olu čaumalām, izmantojot tās kā veidnes jaukām sveču formām.

9. Lieldienu vainags ar ziediem

Krāsaisns Lieldienu vainags ar ziediem un olu dekoriem.
Foto atsauce: whatsoninedinburgh.co.uk

Uzreiz, kad viesi ierodas, iespaidojiet viņus ar krāsainu Lieldienu vainagu. Izmantojiet skaistus pavasara ziedus, kas papildinās Jūsu durvju krāsu un radīs unikālu pirmo iespaidu.

10. Papīra ziedu Lieldienu olu turētāji

Papīra ziedu Lieldienu olu turētāji kā zaļi un caļi.
Foto atsauce: jadewoman.blogspot.com

Lai izveidotu šos burvīgos olu turētājus, vajadzīgs tikai krāsains kartons. Tie var kalpot arī kā vārda kartiņas Lieldienu brokastu laikā un izskatīsies ļoti skaisti, izmantojot dažādas papīra krāsas.

Lieldienu dekori

Šīs 2024. gada Lieldienās mēs esam Jums sagatavojuši 10 unikālas idejas Lieldienu dekoriem, kas ne tikai piešķirs Jūsu mājai īpašu atmosfēru, bet arī ļaus Jums un Jūsu ģimenei kopā pavadīt laiku, radot ko jaunu un skaistu. Katra no šīm idejām ir veidota, domājot par dažādām gaumēm un prasmēm, sākot no vienkāršiem papīra ziedu Lieldienu olu turētājiem līdz mākslinieciskiem Lieldienu vainagiem ar ziediem. Izvēlieties Jums tīkamākās un ļaujiet radošumam izpausties!

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences