Mode10 Apģērbi un modes aksesuāri, kas nekad neiziet no stila

10 Apģērbi un modes aksesuāri, kas nekad neiziet no stila

Apģērbi un modes aksesuāri, kas mūžīgi paliks modē un derēs kā universāls papildinājums Jūsu garderobei

Modes pasaule ir mainīga, taču daži apģērbi un modes aksesuāri paliek aktuāli neatkarīgi no laika. Tie ir kļuvuši par modes pamatiem: kaut kas universāls un ko ir pa visam vienkārši pieskaņot pie jebkā, kas atrodas skapī. Apskatīsim 10 apģērbu gabalus vai aksesuārus, kuras ir vienmēr vērts iegādāties un saglabāt savā garderobē.

1. ”Converse” kedas

Vīrietis sēž ar melnām ''Converse'' kedām.
Foto atsauce: converse.com

”Converse All-Star” kedas ir klasika, kas der pie visa – džinsiem, kleitām, T-krekliem ar šortiem vai minisvārkiem. Baltas vai melnas ”Converse” kedas ir universāls izvēle, ja nevari izvēlēties labākos ikdienas apavus.

2. ”Calvin Klein” apakšveļa

Sieviete guļ uz balrtas virsmas Calvin Klein apakšveļā.
Foto atsauce: Weezy Mie

Apakšveļa tomēr arī ir svarīga! Ja pastāv vīriešu apakšveļa, kas vienmēr ir skaitījusies stilīga, tad tās ir ”Calvin Klein” apakšbikses. Baltas, melnas vai pelēkas – izvēlies kuras gribi!

3. Ray-Ban Wayfarer

Vīrietis ar melnām ''Ray-Ban Wayfarer'' saulesbrillēm.
Foto atsauce: raybanclub.ru

”Ray-Ban Wayfarer” saulesbrilles konkurē ar Aviatora stila saulesbrillēm par laikmetīgāko aksesuāru. Tomēr, mēs uzskatam, ka ”Ray-Ban Wayfarers” izskats, saulesbriļļu augstas kvalitātes izgatavošana un izturība uzvar.

4. ”Casio” pulkstenis

''Casio'' pulkstenis uz vīrieša rokas, kas atrodas kabatā.
Foto atsauce: cas-official.com

Šī ”Casio” zelta krāsas metāla rokassprādze ar astoņstūra ciparnīcu un displeju ir kļuvusi par 90. gadu ikonu. Ņemot vērā, ka 90. gadu stils ir aktuāls jau vairākus gadus tagad, šim pulkstenim vērtība nezudīs nekad drīzumā.

5. ”Reebok Classic”

cilvēks sien šņores melniem Reebok apaviem.
Foto atsauce: Karolina Grabowska

Tendences un nāk un iet, taču klasiskā āda nekad nav izgājusi ārā no modes. Šiem apaviem ir globāla auditorija jau gadu desmitiem. ”Reebok Classic” ir kļuvuši tik populāri tikai tā vienkāršā un sportiskā dizaina dēļ.

6. ”Chanel” soma

Sieviete baltā jakā nes melnu ''Chanel'' somu
Foto atsauce: bagsattire

”Chanel” rokassomiņas ir arī viens no modes “lielā trijnieka” zīmoliem – ”Chanel”, ”Louis Vuitton” un ”Hermes”; šie zīmoli gadu no gada turpina augt un pastāvīgi iekļūst pasaules 100 vērtīgāko zīmolu topā. Tāpēc ”Chanel” ir viens no nedaudzajiem zīmoliem, kuru vērtība laika gaitā gandrīz noteikti palielināsies. Šīs ”Chanel” rokassomiņas ieguva popularitāti 1955. gadā un kopš tā laika tās ir kļuvušas par vienu no universālākajām sieviešu somām līdz šim.

7. ”Burberry” tranšejas mētelis

Sieviete stāv pie puķēm ar brūnu ''Burberry'' tranšejas mēteli
Foto atsauce: Patrik Lundin

”Burberry” zīmola tranšejas mētelis ir kļuvis par garderobes pamatelementu. Tas ir ideāls rudenim un pavasarim, tas ir gaišs, vienkrāsains: ideāls apģēbs, kas kalpos gadiem ilgi.

8. ”Dr. Martens” zābaki

Melni ''Dr. Martens'' zābaki ar melnām biksēm.
Foto atsauce: thecrimson.com

”Dr. Martens” zābaki, īpaši augstie modeļi melnā krāsā ar dzeltenām šuvēm, ir stila ikona, kas saglabā savu popularitāti. Šo apavu vienkāršais siluets ļauj to valkātājiem pieņemt zābakus un apavus kā daļu no sava individuālā stila; no praktiskā viedokļa to izturība un komforts padara tos ideāli piemērotus ikdienai un ”street style” modei. ”Dr. Martens” zābak parasti kalpo vismaz 5 gadus, bet, pateicoties to labajai izturībai, tie var kalpot līdz pat 20 gadiem.

9. ”Nike” cepure

Melna ''Nike'' cepure, jeb kepons.
Foto atsauce: nike.com

Klasiska ”Nike” cepure ar vienkāršu dizainu un pretkrāsas logo ir kļuvusi par sportiska stila galveno aksesuāru.

10. ”Levi’s” jaka

Sieviete pozē priekšā baltam fonam ar dzinsa, zilu ''Levi's'' jaku.
Foto atsauce: etsy.com

Džins principā nekad neiziet no modes. ”Levi’s” džinsa jakas ir viens no apģērbiem kam nezūd popularitāte ar laiku. Turklāt, jo vairāk to valkā, jo labāk tā izskatās! Interesanti, ka 2023. gadā ”Levi’s” bija pasaulē pārdotākais džinsu zīmols, un jau vairāk nekā 70 gadus tas ir ”counterculture” un vieglā stila sinonīms.

Apģērbi un modes aksesuāri, kas paliek!

Šie apģērbi un aksesuāri ir pierādījuši savu ilgtspējību un stila neizsīkstošību. Tos izvēloties, var būt drošs, ka tēls vienmēr būs aktuāls un pievilcīgs.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences