Tendences TOPTOP 10 AI tīmekļa vietnes, kuras jums varētu noderēt!

TOP 10 AI tīmekļa vietnes, kuras jums varētu noderēt!

Tehnoloģiju evolūcija turpina pārsteigt ar aizvien uzlabotākām un pieejamākām mākslīgā intelekta (AI) lietojumprogrammām. Šeit ir 10 interesantas AI tīmekļa vietnes, kuras jums noteikti varētu noderēt:

1. ChatGPT

ChatGPT, ir OpenAI GPT-3 mākslīgā intelekta modelis, pieejams kā bezmaksas pētniecības priekšskatījums. Tas var ģenerēt tekstu atbildei uz dažādiem jautājumiem, sniedzot informāciju prozā, poēzijā vai pat datora kodā.

Priekšrocības

ChatGPT var veikt rutīnas uzdevumus, atbrīvojot darbiniekus no šiem pienākumiem. Izmaksu ietaupījums: ChatGPT izmantošana var būt izdevīgāka nekā jaunu darbinieku pieņemšana. Palīdz uzlabot gramatiku un ideju attīstību. Ātrs atsauces laiks un 24/7 pieejamība. Piedāvā vairāku valodu atbalstu un personalizāciju.

Trūkumi

ChatGPT neapjauš pilnībā cilvēku valodu un var sniegt virspusējas atbildes. Informācija ierobežojas ar datiem līdz 2021. gadam. Atbildes var šķist necilvēcīgas. Nesniedz avotus un dziļāku analīzi par datiem.

Chat GPT mākslīgā intelekta rīks, kas ģenerē tekstu.

2. Lumen5

Radošs rīks video satura veidošanai, piemērots mācību, mārketinga vai biznesa vajadzībām.

Lumen5 ļauj viegli pārvērst tīmekļa satura saturu par video. Šis rīks ir paredzēts, lai cilvēkiem bez pieredzes ātri veidotu videoklipus, ļaujot mārketinga komandām pievērsties stāstij, nevis tehniskajām detaļām.

Priekšrocības

Ātra un vienkārša video izveide. Uzsvars uz stāsta izveidi, atstājot tehnisko daļu Lumen5.

Trūkumi

Nesagaida sarežģītas produkcijas izveidi. Ierobežotas rediģēšanas iespējas, kas gan atvieglo darbu, bet var radīt vēlmi pēc plašākām opcijām.

3. Looka

Īpaši noderīgs uzņēmējiem, kuri vēlas izveidot unikālus un izcilus uzņēmuma logotipus.

Priekšrocības

Viegli izmantot bez dizaina pieredzes. Augstas izšķirtspējas faili ar dažādām lejupielādes iespējām. Bezgalīgas lejupielādes sociālajos tīklos. Plašas krāsu un stila pielāgošanas iespējas.

Trūkumi

Nav 3D logo izveides. Vienādi ikoni visiem lietotājiem. Nepieciešama maksas abonēšana. Pastāv risks, ka citi lietotāji izmantos tās pašas šablones. Profesionāla dizainera piesaistīšana nodrošinās labākus rezultātus.

Looka AI rīks, kas taisa logo.

4. Soundraw

Ļauj ģenerēt mūziku, balstoties uz izvēlētajiem parametriem.

Priekšrocības

Autortiesību brīva licence: Izmantojiet saturu dažādiem mērķiem, tostarp YouTube, sociālos tīklus. Nav nepieciešams tērēt laiku ideālas dziesmas meklēšanai vai nodarboties ar autortiesību jautājumiem.

Trūkumi

Pieejams tikai .wav formātā, trūkst .mp3 un .midi failus.

5. Stable Diffusion 2

Šī tīmekļa vietne ļauj ģenerēt attēlus no tekstu un piedāvā pilnu pārredzamību par to, kā tas darbojas. Kā arī bildē var redzēt, ka tas arī spēj uzlabot bildēm kvalitāti.

Priekšrocības

Rīku ir viegli izmantot, un dažos klikšķos var ģenerēt attēlu. Iegūtie attēli ir vienmērīgi un unikāli. Lietotāja noteiktie parametri ļauj pielāgot attēlu saviem vēlmēm. Var eksperimentēt ar dažādiem iestatījumiem.

Trūkumi

Lai gan pieejamas bezmaksas versijas, pilnas funkcionalitātes izmantošanai jāmaksā. Lai gan rīks ir salīdzinoši viegli izmantojams, tā pilnīga izmantošana prasa laiku.

Stable Diffusion 2 rīks, kas ģenerē bildes. Leopards sliktā kvalitātē un leopards labā kvalitātē.

6. Podcastle

Audiorakstīšanas un rediģēšanas platforma ar AI rīkiem, kas nodrošina skaidru balss ierakstu.

Podcastle ļauj izveidot ļoti reālistiskas un pielāgojamas balss pārraides savam saturam. Piedāvā dažādas balsis ar iespēju pielāgot dzimumu, akcentu un toni. Tā ir AI tehnoloģija, kas nodrošina dabīgas un saistošas balss pārraides izveides.

Priekšrocības

Podcastle izveido dabīgi skanošas balss pārraides. Lietotāji var pielāgot balsis atbilstoši savām vajadzībām. Tās lietošana ir vienkārša pat tiem, kam nav pieredzes audio producēšanā. Platforma pašmācās un kļūst efektīvāka.

Trūkumi

Dažos kontekstos AI varētu nebūt pietiekami efektīvs. Platformas precizitāte var būt atkarīga no apmācības datu kvalitātes. Var rasties privātuma un drošības jautājumi.

7. Lalal.ai

Rīks audio elementu izdalīšanai, piemēram, vokāliem, mūzikai vai pat konkrētām instrumentālajām daļām.

Priekšrocības

LALAL.AI izmanto mākslīgo intelektu audio izolācijai. ātri izolēt vokālus un instrumentālo daļu no esošām dziesmām. Tas var būt efektīvāks un precīzāks nekā tradicionālas metodes. Samazina nepieciešamību pēc dārgiem profesionāļu pakalpojumiem.

Trūkumi

Iegūtais audio var neatbilst oriģinālajai kvalitātei. Jaunās tehnoloģijas rezultāts var radīt sajūtu, ka kaut kas nav kārtībā ar iegūto audio failu. Automatizētas programmas, kā Adobe Audition, var arī radīt nepilnīgas izolācijas.

Lalal.ai audio Ai rīku izmanro blonda sieviete pie klaviatūras.

8. Gen-1

Ļauj radīt jaunus videoklipus no jau eksistējošiem vai radīt animācijas no stāstu izkārtojumiem.

Priekšrocības

Palielina produktivitāti, automatizējot uzdevumus. Samazina prasmju un laika barjeras saturam un radošām lietojumprogrammām. Ļauj analizēt sarežģītus datus. Izveido mākslīgos datus, lai apmācītu citus AI sistēmas.

Trūkumi

AI modeļi var radīt neloģisku vai nepareizu informāciju. Satura moderēšanas problēmas: AI grūtības atpazīt un filtrēt nepiemērotu saturu. Algoritmi var pastiprināt esošās diskriminācijas un aizspriedumus.

Gen-1 AI rīks, kas taisa jaunus video klipus no jau eksistējošiem.

9. Dall-E 2

Vēl viens OpenAI projekts, kas pārveido tekstu par datorgrafikas izstrādājumiem – attēliem, fotoattēliem un zīmējumiem.

Priekšrocības

Laba konteksta un nianses izpratne. Pieejams visiem. Spējīgs veidot attēlus no neskaidriem norādījumiem. Jums paliek tiesības uz visu radīto saturu. Iespēja monetizēt radītos darbus. Maksājums par izmantošanu, nevis abonēšana.

Trūkumi

Radītās sejas var būt nerealistiskas. Trūkst detalizētas funkcionalitātes, salīdzinot ar Midjourney. Dažiem lietotājiem var likties dārgi.

Dall-E 2 uzģenerēts astronauts uz balta zirga.

10. Deep Nostalgia

Inovatīvs rīks, kas animē vecas ģimenes fotogrāfijas, ļaujot redzēt jūsu senčus kustībā.

Priekšrocības

Tehnoloģija ļauj “atdzīvināt” pagātnes fotogrāfijas. Radīts jauns veids, kā skatīties uz mākslas darbiem, kas var mainīt mūsdienu pieņēmumus.

Trūkumi

Portreti nav pilnīgi precīzi. Mākslas darbu mākslinieciskās interpretācijas tiek saglabātas un var netikt pareizi interpretētas mūsdienu skatītājiem.

Šie Mākslīgā intelekta rīki var būt diezgan noderīgi dažādos gadījumos, un it īpaši cilvēkiem, kas strādā ar grafiku vai mūziku, rakstiem. Cerams ka šie AI rīki varēs arī jums izpalīdzēt!

Bildes ņemtas no: https://www.lalal.ai/

https://stability.ai/blog/stable-diffusion-v2-release

https://looka.com/logo-maker/

https://openai.com/dall-e-2

https://www.godofprompt.ai/blog/chatgpt-tips-tricks-5-secret-tips-to-boost-your-chatgpt-game-to-god-mode

https://gpt3demo.com/apps/gen-1#google_vignette

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences