Aktīvā atpūta1. februārī mākslas centrs ''Zuzeum'' piedāvā "Kino Kult" filmu vakaru

1. februārī mākslas centrs ”Zuzeum” piedāvā “Kino Kult” filmu vakaru

“Kino Kult” filmu vakars

1. februārī plkst. 19:00 mākslas centrā “Zuzeum” notiks filmu vakars “Kino Kult”, kur skatītājiem rādīs filmu “Ceļojums uz Dardžilingu”. Šis pasākums ir ziemas kino vakaru cikls, ko rīko “Zuzeum” kopā ar “Kino Kults”.

Kapēc apmeklēt “ZUZEUM” kino vakaru?

“Zuzeum” mākslas centrs ir pazīstams ar savu moderno un plašo Latvijas mākslas kolekciju, kas padara to par ideālu vietu ne tikai mākslas, bet arī kultūras baudīšanai. Ziemas kino vakaru cikls piedāvā skatītājiem atgriezties pie kino klasikām vai atklāt jaunas filmas.Filma “Ceļojums uz DardžIlingu”

Šī filma ir asa sižeta un piedzīvojumu fima, kas arī ir komēdija- lieliska izvēle kino vakaram. Filma ir par trīs brāļiem, kas cieš no depresijas pēc tēva nāves, dodas vilcienā šķērsām Indiju. Francis (vecākais dēls) ir ceļojumu organizējis. Viņi strīdas un meklē ceļu uz izlīgšanu, atklājot pārsteidzošu galamērķi un piedzīvojot atklāsmes, rituālus un atjaunojot savstarpējās attiecības. Filma tiks demonstrēta angļu valodā ar latviešu subtitriem, nodrošinot pieejamību plašākam skatītāju lokam.

2007. gada Filma "Ceļojums uz DardžIlingu"
Foto atsauce: allevents.in

Kur iegādāties “Kino Kult” filmu vakara biļetes?

Biļetes var iegādāties: zuzeum

Biļešu cena uz šo kino vakaru ir 8 eiro. Pasākums notiks “Zuzeum dzīvojamā istabā”. Lūdzam ņemt vērā, ka bārs būs atvērts, bet ēdiena un dzērienu ieviešana no ārpuses nav atļauta. Skatītājiem ir iespēja ņemt līdzi segas un ērti saģērbties, lai pilnībā izbaudītu vakaru.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences